Агресивна меншість вводить у конфлікти громадян із громадянами провокуючи всіх навколо та утискає молодих і активних.

Агресивна меншість вводить у конфлікти громадян із громадянами провокуючи всіх навколо та утискає молодих і активних. Та невже ми всі настільки знедолені і недосвідчені, що легко вводимось в оману і самостійно йдемо у прірву?

На Новомосковщині дуже багато фахівців різних спеціальностей. Наш край завжди славився людьми справи та роботи. Кожен долучався до суспільного та суспільно політичного життя рідного краю. Однак на жаль наразі ми стикаємось із байдужістю до навколишнього світу більшості мешканців. Все переходить у плоскість роздумів, порад та активності у соціальних мережах. Цим дуже добре користуються агресивно налаштовані громадяни, що не несуть за собою конструктиву та ідеї плідної співпраці для добробуту і злагоди.

Прогресивна молодь не може підійняти голову із-за того, що їх не зрозуміють. Адже як так можна бути не за якісь політичні кола, а за рідну Батьківщину? Їх одразу зносить агресивна меншість і молодь вимушена шукати порозуміння десь на чужині. Та і загалом гарні пропозиції щодо будь-якого розвитку рідного краю будуть «затюкані» та їх просто не почують із-за волань вічно невдоволених. На превеликий жаль чомусь деякі громадяни бояться вийти із просторів соціальних мереж і проявити себе у суспільному житті громади, хоча мають добрий потенціал і достатньо знань для того, щоб ввести щось інноваційне та продуктивне для суспільства. Цим якраз і користується агресивна меншість, яка перекрикує будь-які ідеї і починання і знищує їх у зародку. І починають вести за собою на «вічну війну» усіх громадян, що хочуть дослухатися до чиєїсь думки тим самими маніпулюючи населенням.

Та невже ми повинні жити у постійному конфлікті представників різних сфер суспільства спровокованою агресивними прошарками населення? Невже меншість, що сповна може лише жити у хаосі, повинна диктувати свої умови та знищувати все навколо для створення комфортного середовища для свого проживання?

Сподіваємося, що помірковані громадяни все менше будуть дослухатися до прихильників насилля та безладу і все більше будуть сприяти створенню сильного громадянського суспільства, що буде основою для справжньої демократичної, соціальної та правової держави – України! А агресивна меншість, яка звикла жити у погромах, мішанинах, конфліктах, бедламі, хаосі сама себе поглинувши кане у історію.