Луценко купив на Сейшелах елітну віллу, – ЗМІ

Генеральний прокурор України Юрій Луценко придбав на Сейшельських островах віллу вартістю 5 мільйонів доларів.

Про це повідомляє видання Dubainewspost з посиланням на власні джерела.

ЗМІ зазначає, що Луценко на Сейшелах придбав нерухомість площею 230 кв. метри ще на початку 2018 року. Будинок знаходиться неподалік пляжу на земельній ділянці, площею 0,10 га. Крім того видання припускає, що тиск на українських журналістів-розслідувачів з боку Генпрокуратури може бути пов’язаним із тим, що у них є якісь дані про нерухомість Луценка. Журналісти також показали, як може виглядати елітна вілла.

Прес-секретарка Юрія Луценка Лариса Сарган уже прокоментувала дану публікацію. У традиційній для неї манері, вона звинуватила українських журналістів «у поширенні відвертої брехні» та заявила, що Луценко подає на журналістів до суду.

«Адвокати Юрія Луценка готують позови до суду за поширення брехливої інформації. І обов’язково буде вимагання компенсації за моральну шкоду. І кожна копійка буде перерахована на військові госпіталі. Передбачаю, що представники ЗМІ одразу залюбки звинуватять Луценка у тиску на пресу. Але якщо він не позиватиметься до суду, то як захиститися від такої нахабної брехні?», – йдеться у дописі Сарган.