Новомосковска банда не вгамовується! Жителі будинку 46 по вулиці Гетьманській вийшли на протест!

Без врахування думки жителів будинку, проігнорувавши іх колективне звернення, перед будинком встановлюють кіоски. Роботи ведуть уже рік. А дозвіл на це тільки місяць тому надали на засіданні виконкому. Роботи назвали благоустроєм території! Усі пам’ятають, хто входить до складу виконкому? Перший – Вадим Григорович Нестеренко. Чому він перший? Бо його вуха стирчать і звідси! Виконком надав дозвіл на благоустрій території перед будинком товариству з обмеженою відповідальністю “Віланта 2018”, власниками якого числиться Роман Лєбєдєв і Сергій Мещеряков. Це ТОВ було створене за кілька днів до цього, тобто, спеціально під встановлення кіосків.

В статутний капітал ТОВ кожен з них вніс по одному мільйону гривень.

Непогано?

Хто такий Лєбєдєв, зупинятися не буду, це непорозуміння, яке потрапило в партію з начебто нормальною назвою. Але витворяють наші зелені якраз те, що жодним чином з назвою партії не ліпиться.
А Мещеряков, як свідчать реєстраційні дані Opendatabot, є також засновником ще одного ТОВ – “Ірвіс-Інвест”, кінцевим бенефіціарним власником якого є Вадим Нестеренко. В засновниках ТОВ “Ірвіс-Інвест” значиться також і ТОВ “Агрофірма Орільська”, і іі кінцевим бенефіціарним власником теж є Вадим Нестеренко.
Ще є в когось питання, чому у Новомосковську на кожному кроці ставлять лотки?

Нагадаємо, протягом року, поки наші обранці копалися перед будинком, були знищені всі дерева, в тому числі й ряд молодих 8-річних кленів. На обурення жителів Сергій Горошко, який знімає житло в сусідньому будинку, відповідав, що ніяких кіосків тут ніхто не планує, заспокойтеся. Заспокоїв.
Тепер ненажерам залишився останній штрих – підключити каналізацію з кіосків. Без відома жителів будинку вони почали копати під фундамент, щоб під’єднатися в підвалі будинку. Суттєвий факт: це будинок ЖБК, тобто його власником є не міська влада, а жителі будинку. Та банді – до лампочки!
Була викликана поліція, складена заява. Роботи зупинили. Чи надовго?
До місця, де зібралися жителі будинку, приїхав звільнений зам мера корупціонер Карачевцев і заявив, що вони живуть по закону. А траншею просто не там викопали, за що винних покарать. Крайнім зроблять копача?
БАНДУ – ГЕТЬ!
Відео розмови жителів з Карачевцевим дивіться на відео, яке буде невдовзі викладене