Про міськвиконком…

Днями мені довелося завітати до виконкому, планую втілити у життя ще один проект разом з іншими активними жителями міста. Та про це розповім пізніше. Справа у тому, що після доволі неприємно розмови у мене виникло відчуття, що брати на себе відповідальність і працювати на благо громади не всім керівникам управлінь чи відділів можеться і хочеться.

Мені складно зрозуміти, чому багато ідей активних жителів придушуються у самому зародку? Чому не дати їм можливість здійснити ідеї? Якщо вийде усім добре, якщо ідея невдала, то про неї більше згадувати не будуть. Особисто у мене вистачає сили і нахабства, як не з першого так з сто двадцять п’ятого разу досягти кінцевого результату, а що казати про інших? Чи можливо це у вас якась особиста драма і вам подобається коли до вас ходять “комітети” з тих чи інших питань, та і вони насправді лише віддзеркалення вашого відношення до новомосковців.

Дуже тішить, як працівники виконкому перекидають один на одного відповідальність, так, що і крайнього не знайдеш. А у кінці, навіть у вас, завжди винні депутати, які проводять “закриті” сесії на хлібзаводі, мовляв вони не розглянули проект рішення чи не внесли його до черги денної.

Зараз мене дуже тішить, як деякі заступники міського голови та підконтрольні їм підприємства активізувалися у Fecebook. Особисто я бачу два варіанти такого активного оповіщення народу:

1 – хтось з більш вищого керівництва дав вам наганяй. Видно дістала ваша “гарна” робота. А якщо глянути на сферу ЖКГ, то можна впевнено сказати, що до керувалися.

2 – почалася підготовка до виборів. Таким чином міська влада намагається відбілити своє ім’я. Та тільки з 2015 року багато води утекло і ваше відношення до себе новомосковці вже побачили.

Може я і останній романтик, та маю надію, що нарешті міська виконавча влада повернеться обличчям до народу й почне працювати на благо громади, виключно у законодавчих рамках, ми ж більше і не хочемо!