Вчителі Новомосковщини побували на семінарі-практикумі по підвищенню якості навчання

31 жовтня поточного року для вчителів зарубіжної літератури та російської  мови Новомосковщини було проведено семінар – практикум «Створення дидактичних моделей з інтерактивною складовою як засіб підвищення якості навчання».

На виконання плану роботи районного методкабінету в Піщанській ЗОШ 31.10.2018 року відбувся районний семінар-практикум вчителів російської мови та зарубіжної літератури на тему «Створення  дидактичних моделей з інтерактивною складовою як засіб підвищення якості навчання», який провела Борисова Н.М., керівник РМО вчителів російської мови та зарубіжної літератури. На початку зустрічі учасники семінару ознайомились  з планом та завданнями семінару, а також з  питаннями, що обговорюватимуться.

Основними завданнями семінару було підвищення рівня освітніх послуг за допомогою впровадження дидактичних моделей з використанням інтерактивних технологій, формування творчого підходу до  використання інтерактивних методів з урахуванням індивідуальних особливостей учнів.

Учасники семінару ознайомилися з презентацією «Створення  дидактичних моделей з інтерактивною складовою як засіб підвищення якості навчання», яку підготувала Пиріг О.В,, вчитель зарубіжної літератури та російської мови КЗ «Перещепинський ОЗ». В даній презентації звертається увага на ефективність інтерактивних технологій, а саме використання кроссенсу,  скрайбінг-технологій, інтелект-карт, постерів, мемів.

Борисова Н.М. провела консультацію, під час якої нагадала про роботу Обласних філологічних творчих майстерень, завданнями яких є підготовка матеріалів для проведення уроків відповідно до сучасних вимог.

Практичну частину семінару було присвячено  створенню виготовленню інтелект-карт. Вчителі були поділені на творчі групи, кожна з яких отримала своє завдання: створити інтелектуальну карту до творів зарубіжної літератури, які вивчаються в 5 – 11 класах. Всі працювали з великим задоволенням та показали гарні результати.

Під час проведення методичного консиліуму були вирішені питання щодо проведення районного фестивалю «Чарівний світ зарубіжної літератури», ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та інші організаційні питання.

На  завершення семінару вчителі    отримали методичний буклет для практичної роботи , який підготувала Пиріг О.В.

Підсумком семінару стали методичні рекомендації щодо застосування інтерактивних технологій  на уроках російської мови та зарубіжної літератури.