Шістки Нестеренка переслідують кандидата Бородіна

15 липня біля середньої школи №16 на мікрорайоні «Транзитка»  проводив зустріч кандидат у народні депутати України від політичної партії «Слуга народу» Владислав Бородін.

На зустріч з кандидатом прийшли не лише жителі мікрорайону, але і «заслані козачки» від скандально відомого кандидата в народні депутати Вадима Нестеренка.

Мова йде про депутата Новомосковської міської ради 7-го скликання від партії «УКРОП» Кирила Яновського.

Кирило Яновський, попрацювавши на громадських засадах у партії «УКРОП», дійшов висновку, що для того, щоб кожен вечір відпочивати у кафе і ресторанах, потрібні гроші. Через це Яновський покинув лави партії й переметнувся на бік депутатської більшості, сформованої нардепом Нестеренком.

Кирило Яновський дарма часу не гаяв: він брав участь у закритих сесіях міської ради, які Нестеренко та його оточення проводили на закритому об’єкті «Хлібозавод №11», який належить народному обранцю Нестеренку. Саме там, на «Хлібозаводі №11», Нестеренко та його оточення за активної участі Яновського на закритих сесіях ДЕРИБАНЯТЬ бюджет міста Новомосковська.

І саме там, за нашими даними, юний патріот Кирило Яновський заробив собі квартирку в елітному районі, а в декларації вказав, що на квартирку мама з татом грошей дали.

При цьому Кирило Яновський офіційно ніде не працює і майже кожен день сидить у кафе, витрачаючи значні суми на свій відпочинок.

Та ось, на його щастя, почалися позачергові вибори, і новий господар в особі Вадима Нестеренка підігнав йому ще один вид заробітку – ходити й зривати зустрічі кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» Владислава Бородіна.

На щастя, люди, які прийшли на зустріч з кандидатом Владом Бородіним, шісток Нестеренка не слухають і не дозволяють їм зривати зустрічі, хоча Кирило намагається відпрацювати витрачені кошти і постійно прагне ці зустрічі зірвати.

Ми просимо мешканців Новомосковська запам’ятати цю нестеренківську шістку та не забувати, що саме Кирило Яновський допомагав і допомагає нардепу Нестеренку не допускати до влади законно обраного мера міста Новомосковська Віктора Івановича Літвіщенка.

Громадяни, якщо ви побачите депутата Кирила Яновського, женіть його від себе, як паршивого собаку!