«Полезная газета Новомосковска» використовує працю неповнолітніх дітей

У місті Новомосковську керівник громадської організація «Новомосковськ – наше місто» зафіксував використання газетою неповнолітніх при опитуванні громадян на виборчій дільниці 120810 округ № 38.

На питання Костянтина Пузиря до юних екзитполівців, яке видання вони представляють, ті, не замислюючись, відповіли, що вони проводять екзитпол і представляють благодійну організацію. Та тільки після наполегливого питання неповнолітні дівчатка все ж таки показали посвідчення від «Полезной газеты Новомосковска».

Як ми всі знаємо, «Полезная газета Новомосковска» не є благодійною організацією. Ця газета повністю підконтрольна народному депутату України від «Блоку Петра Порошенка» Вадиму Григоровичу Нестеренку і фінансується депутатом Новомосковської міської ради VІІ скликання від партії «Опозиційний блок» Олексієм Фрейдіним, він же є правою рукою Нестеренка по фінансовій частині.

Сама ж газета належить депутатові Новомосковської міської ради від політичної партії «Опозиційний блок» Андрію Александровичу, котрий неодноразово фігурував у скандалах зі збутом наркотичних засобів у великих обсягах у місті Новомосковську.

Так само «Полезная газета Новомосковска», що офіційно належить Андрію Александровичу, на виборах у 2015 році фігурувала в гучному скандалі з підкупу виборців.

На виборах до місцевих рад у 2015 році правоохоронні органи і ряд ЗМІ звинуватили «Полезную газету Новомосковска» в злісному підкупі виборців міста Новомосковська.

Шановні жителі міста Новомосковська, будьте пильні, не передавайте свої дані невідомим, які представляють сумнівні організації.

 

Источник : 9-channel.com

DSC_0043Александрович и лже-экзит-полКандидат от Оппоблока АлександровичОппоблок и экзит-полПакет Оппоблока у лже-социологовСписок людей без указания кандидатов