Новомосковська ВО «Батьківщина» зробила все, щоб її кандидат не виграв передвиборчі перегони.

Ось і закінчилися передвиборчі перегони. Одні кандидати святкують перемогу, інші згадують хід своєї передвиборчої кампанії та розмірковують над помилками, розуміючи, що саме вони зробили не так.

На нашу думку, одним з фаворитів передвиборчих перегонів по 38-му виборчому округу був маловідомий Віталій Скакуненко. Саме маловідомість йому допомагала набирати бали, рейтинги й впізнаваність.

Здавалося б, Віталій пішов правильним шляхом, проводячи зустрічі та встановлюючи особистий контакт з виборцями. Єдиним і згубним рішенням з його боку було залучення до своєї передвиборчої кампанії міського партосередку ВО «Батьківщина» і в ролі ВІП-агітаторів – депутатів від партії.

Ідеться про одіозного депутата і керівника Дмитра Резніченка, депутата Миколу Козлюка та скандального депутата Олександра Мірошника.

Останній напередодні дня голосування просто опустив рейтинг кандидата Скакуненка до мінімуму, назвавши на святі Івана Купала жителів міста Новомосковська «Мудаки».

Решта, маючи повну неповагу до жителів міста, просто однією своєю присутністю поруч з кандидатом Скакуненком опускали йому рейтинг. А після публічного й офіційного звернення до жителів міста з проханням підтримати кандидата Скакуненка, взагалі вбила весь рейтинг..

Напередодні передвиборчої гонки по 38-му виборчому округу Віталію Скакуненку радили не залучати до своєї передвиборчої кампанії міський партосередок саме тому, що депутати Новомосковської міської ради сьомого скликання від ВО «Батьківщина» повністю себе дискредитували в очах жителів міста.

Зазначені депутати постійно брали й беруть участь в закритих сесіях, що проводяться нардепом від БПП Вадимом Нестеренком на хлібозаводі №11, зазначені депутати від «Батьківщини» беруть участь в розкраданні міського бюджету, постійно присутні в якості масовки на заходах, що проводяться нардепом Нестеренком і його близьким оточенням.

І це не весь перелік так званих заслуг депутатів від «Батьківщини» перед городянами. Власне кажучи, саме за це городяни і не люблять зазначених депутатів.

І чому кандидат Віталій Скакуненко їх запросив взяти участь в своїй передвиборчій кампанії – залишається загадкою.

Але вибір зроблено, передвиборчі перегони програні, на деяких дільничних виборчих комісіях за кандидата Скакуненка віддавали по три-чотири голоси, і ми вважаємо, що це показник для Віталія Скакуненка.

Особливо коли в останні дні перед днем ​​голосування він задіяв у вигляді ВІП-агітатора скандального депутата Новомосковської міської ради від політичної партії «УКРОП», який, на нашу думку, на корені опустив рейтинг кандидата Скакуненка.

Але це вибір Віталія, й тепер йому доведеться аналізувати та думати, чому він, маючи непогані, на наш погляд, перспективи стати народним депутатом України по 38-му виборчому округу, навмисно все загубив.