У Новомосковську через чотири роки мер Літвіщенко приступив до своїх обов’язків

  У 2015 році, після виборів до міської ради, на той час народний депутат України від “Блоку Петра Порошенко” Вадим Григорович Нестеренко, отримавши карт-бланш від свого патрона Петра Порошенка захопив владу в місті Новомосковську в свої руки.
  Після захоплення влади, сесійні засідання депутатів Новомосковської міської ради сьомого скликання перенесли з будівлі міськради на територію хлібозаводу № 11, який, за інформацією ЗМІ, належить Вадиму Нестеренку.
  На закриті сесії, які проходили виключно на хлібозаводі пана Нестеренка, пускали тільки депутатів, простим мешканцям міста туди було не потрапити.
   І ось з приходом команди “ЗЕ” і народного депутат України від партії “Слуга народу” Бородіна Владислава Валерійовича в місті потихеньку все змінюється, депутати міськради, які ще вчора ховалися від людей на хлібозаводі, тепер приходять з пониклими головами до будівлі Новомосковської міської ради й там беруть участь у сесійному засіданні.
   І це черговий позитив у нашому місті, депутати вже не бігають від жителів міста подібно щурам, депутати голосують відкрито, а не далеко від людських очей, як це було за правління Вадима Нестеренка.
   І саме важливе, з виконкому прибрали людей Нестеренка – тепер немає у виконкомі одіозного Костянтина Морозова, який кожен місяць нагинав комерсантів і вимагав від них грошей.
  Прибрали з посади першого заступника мера міста Ковальова, який за час правління Нестеренка встиг не мало бід принести місту та значно поліпшив своє матеріальне становище.
  Канула в Лету і скандальна Ганна Чуднівець, яка місту запам’ятається надовго.
  Сесія пройшла без шуму й пилу.
  Депутати, схиливши свої голови і ховаючись від камер журналістів, голосували за всі питання справно, але й незабули на останок проголосувати за свої шкурні питання по землі.
  За час правління Нестеренка і його команди, багато депутатів Новомосковської міської ради сьомого скликання суттєво поправили своє матеріальне становище, багато примножило свій бізнес, а деякі, такі як депутат Леонид Матвієнко, нагребли собі міської земельки.

 Ми сподіваємося, що правоохоронні органи з цим розберуться і, в свою чергу, притягнуть до відповідальності винних.
https://www.facebook.com/Constantine.Puchik/videos/2609910572381809/
https://www.facebook.com/Constantine.Puchik/videos/2609912355714964/
https://www.facebook.com/Constantine.Puchik/videos/2609983439041189/