НУ ВСЕ, ПОНЕСЛАСЬ !

Новообраний голова ЗЕ Сергій Тіщенко зі старту призначив собі казкові надбавки та премії:
– 200 відсотків “за поважність”
– 50 відсотків – “за досвідченість”
– 15 відсотків – “за розум і красоту”
Тепер нові депутати повинні затвердити всі ці забаганки ЗЕ-Тищенка, а ми побачимо кому вони дійсно прийшли служити – мешканцям громади чи Тіщенкові та власним кишеням ЗЕ-команди. Кожен депутат, який проголосує за це рішення, отримає довічне клеймо шістки та прихвостня ЗЕ-команди та особисто ЗЕ-Тіщенка! Бо як інакше можна характеризувати таку поведінку – дать премію посадовцю, який ще жодного кроку не зробив на користь громаді. Та ее заробив жодної копійки!
Ми пропонуємо всім небайдужим мещканцям громади прийти на сесію та висловити депутатам, що ви про це думаєте. Але не можу – бо триває карантин.
Кожна нова депутатська каденція дерибанить бюджет все бессовісніше і нахабніше, навіть вже не приховивуючи наміри.
Але хороша новина в тому, що згідно закону “Про статус депутатів місцевих рад” ЗЕ-Тіщенка можна відкликати за народною ініціативою. За нього проголосували 2656 виборця. За його відкликання потрібно зібрати лише 2657 підписа.
Через рік визначайтеся з кандидатурою на голову та збирайте підписи. А поки – будемо спостерігати за місяцями задорного, зухвалого дерибану. І премії – це тільки “квіточки”.
А для чого, ви думаєте, вони туди йшли?