Фальсифікації виборів ОТГ під кураторством Віктора Федоровича Порошенка та нрдепа від БПП Нестеренко В. почалися

Вибори в Піщанську ОТГ Новомосковського району, почалися з шахрайства. Не важко здогадатись, що «автором» оборутки є славнозвісний нардеп  від БПП Вадим Нестеренко.  Фальсифікації під кураторством Віктора Федоровича Порошенка стартували відразу після початку виборчої кампанії.  

Результат пошуку зображень за запитом "фото нестеренко вадим"

Результат пошуку зображень за запитом "фото нестеренко вадим"

 

Головою і заступником територіальної виборчої комісії стало відразу 2 людини Нестеренко:

голова  Блюмкін Август Імануілович, БПП,
заступник  Молибога Дмитро Сергійович, Оп.блок

Август Блюмкін є керівником агрофірми «ВІНД», в засновником якої є Биков Валерій Олександрович, (проживає в Новомосковську, вул М.ГОЛОВКА, будинок ****, квартира ****), який безпосередньо має відношення до інших відприємств Вадима Нестеренко, а саме:
 ТОВ «САМАРЬ МЕДІА»
 ТОВ «АГРОФІРМА ЗОРЯ ІНВЕСТ»
а також ТОВ «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧУМАКИ»

Голова Новомосковської районної виборчої комісії Маміна Л.І. вибірково запросила різних членів ТВК на 8, 9, 10 годин відповідно. Партії, які планували бути присутніми при жеребкуванні, були запрошені на 9-ту годин. При цьому жеребкування відбулося о 8-30. Таким чином, запобігти фальсифікаціям не було жодної можливості.

 

Фото Пiщанка - наше село.

 

Фото Пiщанка - наше село.

 

Фото Пiщанка - наше село.

 

Так, сьогодні, члени Новомосковської районної ТВК від Батьківщини, прийшовши на засідання комісії, отримали на руки отакі дивні «документи» за підписом голови теркомісії від Блоку Петра Порошенка — Мамчиної Л.І.
Зверніть увагу на дату прийняття рішень і не зважайте на вимогу Закону щодо можливості внесення відповідних подань до 14 березня включно.
Щодо неправомірності проведення процедури утворення Піщанської та Перещепенської теркомісій готується позов до суду. Поліція складає відповідні протоколи та бере пояснення. Члени комісії, які були «присутні» на засіданні, вже письмово відмовляються від своїх попередніх свідчень. 

 

Фото Сергій Робкіна.  Ð¤Ð¾Ñ‚о Сергій Робкіна.

Фото Сергій Робкіна.   Ð¤Ð¾Ñ‚о Сергій Робкіна.

 

Що далі? Засідання ТВК в туалетах хлібзаводів Нестеренко? 

 

Пiщанка — наше село