Юрій Григорович Медовий викинув на смітник речі загиблих під Іловайськом бійців

У 2014-му році – керівник Ленінського районного відділу міліції Дніпропетровської області. Підполковник.

Саме він несе на мою думку несе БЕЗПОСЕРЕДНЮ відповідальність за вивезення та фактично викидання 36 мішків форм, берців, ременів, бірок з іменами та прізвищами, а також особистих речей Воїнів, більшість з яких загинуло при виході з Іловайського котла.

Ці речі було знайдено сьогодні, 16.05.2018, волонтерами “Евакуація 200” під селищем Таромське яке по ходу підзвітне Ленінському райвідділу міліції. Початок історії тут (https://www.facebook.com/pumamgo/posts/1793615500681848)

Коли настав час переатестації, Медовий її не пройшов, набравши 21 бал з логіки та 24 з профпридатності. Треба було набрати 60. По проходженню Медовим поліграфу стало відомо що він:
1. Отримував та виступав посередником в отриманні неправомірної вигоди
2. Примушував підлеглих до збору неправомірної вигоди
3. Сприяв комерційним структурам
4. Мав додатковий дохід
5. Мав незареєстровану зброю
6. Фальсифікував статистку
7. Застосовував силу в незаконний спосіб
8. Приховував злочини підлеглих
9. Віддавав злочинні накази під час Революції Гідності (судячи з усього в Дніпрі)…
Здавалося б на цьому кар’єра підполковника ганебно завершилася але ні.

У 2017-му році в Дніпропетровському університеті внутрішніх справ розгорівся скандал. Курсантів змушували купувати бушлати за свої гроші та підписувати відповідні бланки словом “ознайомлений”.

Коли скандал набув належного суспільного розголосу, стало відомо про те, що один з працівників Університету……… МЕДОВИЙ ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ – зібрав одну з груп в аудиторії, погрожував, допитував та волав про те, що якщо комусь не подобається купувати бушлати за власний кошт – буде ще гірше…

От такий от Медовий Юрій Григорович. Наразі мені особисто його доля невідома, буду вдячний за будь-яку додаткову інформацію, і прошу розголосу, Друзі. Так, не факт, що саме він конкретно вивозив мішки, але те, що це сталося за його згоди озвученої чи мовчазної – факт. Зробимо його відомим