Рівно чотири роки тому Петра Порошенка було обрано президентом України.

І під час передвиборчої кампанії, і після інавгурації він годував український народ обіцянками – переконував, що АТО триватиме лічені дні, запевняв, що долар буде по 10, присягався продати російський Roshen та повернути Крим.

Він випробовував і продовжує випробовувати терпіння українців злочинною бездіяльністю – агресор досі веде бізнес на нашій землі, держава стала ще активніше торгувати з РФ, дипломатичні стосунки з загарбником не розірвано. Ба більше – влада заплющує очі на діяльність шпигунських установ на зразок «Россотруднічєства», які вербують українців, орудуючи глибоко в тилу. Петре Олексійовичу, Небесна сотня віддала свої життя на Майдані, а українські воїни вже п’ятий рік гинуть на сході зовсім не для того, аби на чолі країни стояв бездіяльний президент!

Саме тому всі народні депутати від УКРОПу в середині травня поставили підписи під документом, що має започаткувати парламентську процедуру відставки президента в порядку імпічменту. Підстав для цього більш, ніж достатньо: низка корупційних скандалів, таємний відпочинок на Мальдівах, плівки Онищенка, що потребують детального розслідування, оборонні контракти для себе та своїх бізнес-партнерів, проплачена зустріч із Трампом та багато іншого. «Українське об’єднання патріотів» закликає зробити цей рішучий крок народних обранців від усіх інших партій і фракцій – адже, чим довше Порошенко лишатиметься президентом, тим стрімкіше наша країна котитиметься до прірви.

УКРОП Українське об’єднання патріотів