Війна та корупція.

Всі знають про ці дві головні проблеми нашої країни, багато хто про них говорить, але мало хто щось робить. На зустрічі у Львові, якраз говорили про те, що робити.


Розмова в Дніпрі 28 вересня обіцяє бути ще конкретнішою та жорсткішою, тому що результати дослідження Савіка Шустера в Дніпропетровській області повністю підтвердилися. Приєднуйтесь.

Все самое интересное с презентации во Львове

Война и коррупция. Об этих двух главных бедах нашей страны знают все, говорят многие, но мало кто делает что-то, чтобы эти беды закончились. На встрече во Львове, как раз обсуждали, что делать. Разговор в Днепре 28 сентября обещает быть ещё более конкретным и жестким, потому что результаты исследования Савика Шустера в Днепропетровской области полностью подтвердились. Присоединяйтесь.—–Війна та корупція. Всі знають про ці дві головні проблеми нашої країни, багато хто про них говорить, але мало хто щось робить. На зустрічі у Львові, якраз говорили про те, що робити. Розмова в Дніпрі 28 вересня обіцяє бути ще конкретнішою та жорсткішою, тому що результати дослідження Савіка Шустера в Дніпропетровській області повністю підтвердилися. Приєднуйтесь.

Опубліковано Шустер LIVE Вівторок, 25 вересня 2018 р.