«Сучасність. Без купюр» У новомосковському стартувала фотовиставка

У новомосковському міському історико-краєзнавчому музеї відкрилася фотовиставка «Сучасність. Без купюр». На 80 світлинах – миттєвості сьогодення. Життя як воно є. Без прикрас. Всі 25 авторів робіт – фотохудожники Дніпропетровщини. Експозиція триватиме до 13 жовтня 2018 року.

«Не часто відвідую фотовиставки, але тут є на що подивитися. Вражень – безліч. Кожна світлина – окрема історія, посил автора. Дивишся – і переживаєш певні емоції. Це і співчуття, і страх, і гордість за свою Батьківщину», – сказала відвідувачка фотовиставки

На світлинах –  зоображено і буденне життя,і  мальовничі пейзажі та цікаві портрети.

Серед авторів – фотохудожник із села Губиниха Новомосковського району Дніпропетровської області, Ігор Жолобак. «Найбільше «зачепила» картина «Філософія життя. Покоління» Ігора Жолобака. Вона з глибоким смислом. Добре продумані деталі. Автор зобразив життя людини змалку – і до самого кінця», – підкреслила відвідувачка Яна Панікаревич. Автор передав на світлині плинність часу і швидкоплинність життя людини.

Відвідувач виставки – військовий 25-ї повітряно-десантної бригади Владислав Мороз – впізнав на одній із світлин місце на сході України, де неодноразово бував та приймав участь в АТО.

«Це місце – до болю знайоме. Дорога від села Зайцеве, що під Горловкою, на Бахмутську трасу. Ми часто ходили нею, як і ця людина, закарбована на фото», – сказав військовий .