До міжнародного дня людей поважного віку у Новомосковському терцентрі відбулось святкове засідання

4 жовтня до міжнародного дня людей поважного віку у територіальному центрі соціального обслуговування Новомосковська відбулось святкове засідання на тему: ”Уклін тобі, осіннє покоління”.

Це свято повинно привернути увагу суспільства щодо проблеми упередженого ставлення до літніх людей,  оскільки вони часто зіштовхуються з дискримінацією в суспільстві, на роботі, в транспорті, у медичних закладах. Це певною мірою перешкоджає реалізації  їхнього потенціалу і негативно впливає на здоров’я, самопочуття та добробут.

На даному заході святковою програмою привітали студенти Новомосковського кооперативного коледжу ім.Литвененка. Ось уже який рік поспіль студенти тепло вітають своїми творчими номерами людей поважного віку.

Загалом захід відбувся дуже по сімейному, адже в залі зібрались люди, які знають один одного протягом довгих років. Це місце, в яке вони приходять, щоб розділи хвилини радості та смутку. Люди поважного віку, вдячна аудиторія, зважаючи на те скільки добрих слів вдячності вони висловили і тер центру і молодим артистам і представникам міської ради.

Сьогодні ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «люди похилого віку», чим маємо завдячувати їм.

Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Тому в День людей похилого віку не забудьте привітати своїх бабусь і дідусів, літніх сусідів і колег по роботі і побажати їм здоров’я і довголіття.