«ПОЛЕЗНАЯ ГАЗЕТА» ПУБЛІКУЄ БРЕХНЮ: СУД ВИЗНАВ ПУБЛІКАЦІЮ НА САЙТІ «ПОЛЕЗНАЯ ГАЗЕТА» ЩОДО СЕРГІЯ РЄЗНІКА НЕДОСТОВІРНОЮ

Новий 2018 рік сумновідоме у Новомосковську Інтернет-видання «Полезная газета» почало з відвертої брехні. Як ми вже повідомляли, одразу після святкування Нового року на їхньому сайті з’явилася публікація, в якій стверджувалося, що начебто під час роботи Сергія Рєзніка начальником Департаменту стратегічного розвитку і інвестицій Дніпровської міської ради стосовно нього була порушена кримінальна справа щодо розтрати бюджетних коштів. І що обговоренню цієї справи начебто присвятили цілу прес-конференцію в Інтернет-виданні «Інформатор».
Відомо, що редактором «Полезной газеты» є Андрій Александрович – депутат Новомосковської міської ради від Опозиційного блоку, постійний учасник підпільних сесій на хлібозаводі. Тобто, хто формує редакційну політику «Полезной газеты», здогадатися не важко.

Ми ніколи не приховували, що «Новомосковській правді» допомагає виживати Сергій Рєзнік. Без нього в цих економічних умовах, в які нас поставив співзасновник газети – міська рада – наша газета уже давно пішла б у небуття. Більш того, Сергій Олександрович є ініціатором безкоштовного розповсюдження газети для тих категорій громадян, які не мають фінансової можливості її передплатити на пошті.

«Новомосковська правда» регулярно пише, як влада розпорошує НАШІ бюджетні кошти, позбавляючи городян можливості жити в комфортному місті. Це не може не дратувати посадовців. Але закрити рота журналістському колективу їм так і не вдалося. Тож вирішили рубати «під корінь» – кусати того, на кому тримається газета, кому люди завдячують за доступ до правдивої інформації.
Та на спробі вкусити – одразу поламали зуби. Бо опублікували настільки відверту брехню, що й на вуха не налазить.
Тож Сергій Рєзнік звернувся з позовом до суду. Півроку слухалася справа, засідання переносилися через неявку відповідача – головного редактора «Полезной газеты». Так жодного разу він у судове засідання й не з’явився.

Суд шляхом перегляду відеозапису встановив, що під час описаної в «Полезной газете» прес-конференції насправді не було жодної згадки про С.Рєзніка.
Та й обласна прокуратура відповіла на офіційний запит: «Інформація щодо кримінальних проваджень за фактами скоєння кримінальних правопорушень С.О.Рєзніком відсутня».
Можливо, автори наклепу просто Новий рік зустріли надто бурхливо…
Нарешті 26 вересня 2018 року Новомосковський міськрайонний суд виніс заочне рішення, в якому сказано:
«Визнати недостовірною та такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію Рєзніка Сергія Олександровича у друкованому засобі масової інформації Рекламно-інформаційне видання «Полезная газета Новомосковска» від 04.01.2018 року у статті «Дело о растрате бюджетних миллионов Днепра новомосковским Сергеем Резником взято на контроль общественников и киевских СМИ».

Зобов’язати Рекламно-інформаційне видання «Полезная газета Новомосковска» спростувати недостовірну інформацію шляхом опублікування спростування на офіційному веб-сайті. Стягнути з Александровича Андрія Володимировича на користь Рєзніка Сергія Олександровича судовий збір у розмірі 704,80 грн, витрати на правничу допомогу у розмірі 6700 грн».
– Звичайно, у відповідача є можливість оскаржити вказане рішення в апеляційному суді, – заявив адвокат Сергія Рєзніка Ілля Російський. – Але, на моє переконання, правових підстав для скасування рішення першої судової інстанції у них практично немає».
Через рік – 29 жовтня 2019 року – відбудуться вибори до Верховної Ради, а там рукою подати й до місцевих виборів. З цим шлейфом ганьби, який тягнеться за нинішніми керманичами міста, усі вони приречені бути викинутими на політичний смітник. Але якщо знищити “Новомосковську правду”, а через підконтрольні владі ЗМІ продовжувати навішувати локшину на вуха населенню, та ще й на свята засівати територію дармовими хлібопродуктами, тоді у нероб, крадіїв і корупціонерів є шанс і наступні 5 років управляти містом. Хоча часу на експерименти у Новомосковська вже немає, ми й так – позаду всіх в Україні.

Тому немає сумнівів, що нападки на Сергія Рєзніка триватимуть. Не вийшло з однією брехнею – завтра буде ще з десяток подібних пасквілів зі «смаженими фактами». Один з-поперед одного це робитимуть, як завжди, «боти» нинішньої влади – «Полезная газета», Ксенія Дзегарницька («Новомосковская жизнь»), Света Жданова («Новомосковськ сьогодні») і усіляка інша галябарда. Як їх сприймати? Просто спитайте себе, кому це вигідно.
Що б там не відбувалося, а “Новомосковська правда”, поки у нас є підтримка наших читачів і розуміння спонсора, продовжуватиме доносити до людей правду. Ви маєте право її знати. Дякуємо, що ви з нами!

НАРОДНА МУДРІСТЬ:
«Не від великого розуму люди поливають лайном інших, а тільки від того, що власне внутрішнє лайно хлюпає через край».