У Новомосковських багатоповерхівках проведуть ремонт ліфтів

На сайті Новомосковської міської ради з’явився проект рішення «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки» на 2018 рік» згідно якого у чотирьох багатоповерхівках міста проведуть так званий ремонт ліфтів.

Так, згідно переліку завдань і заходів Програми КПК 1216015 «Забезпечення надійної та безперебійної експлуатації ліфтів» у Новомосковську проведуть капітальний ремонт пасажирських ліфтів за наступними адресами:

– Капітальний ремонт складової частини житлового будинку пасажирського ліфт (реєстраційний № 63117) за адресою: вул. Гетьманська, 39 п. 1 в м. Новомосковськ Дніпропетровської області.

– Капітальний ремонт складової частини житлового будинку пасажирського ліфт (реєстраційний № 62269) за адресою: вул. Гетьманська, 39 п. 4 в м. Новомосковськ Дніпропетровської області.

– Капітальний ремонт складової частини житлового будинку пасажирського ліфту ПП-400А (реєстраційний № 62266) за адресою: вул. Гетьманська, 39 п. 3 в м. Новомосковськ Дніпропетровської області.

– Капітальний ремонт складової частини житлового будинку пасажирського ліфту ПП-400А (реєстраційний № 63315) за адресою: вул. Гетьманська, 37 п. 1 в м. Новомосковськ Дніпропетровської області.

Також буде проведено експертне обстеження та позачерговий повний технічний огляд пасажирських ліфтів.

Сам проект буде розглянуто на найближчому засіданні виконкому, також виконком вирішить скільки Нестеренко та його команда врадуть з бюджету міста.