День відкритих дверей на виробництві ТОВ «Новомосковський посуд»

Великі виробничі підприємства є постійними клієнтами Новомосковського міськрайонного центру зайнятості. Особливе місце серед таких підприємств займає ТОВ «Новомосковський посуд».

ТОВ «Новомосковський посуд» є найбільшим в Україні виробником сталевого емальованого посуду та утримує лідируючі позиції на ринку України, Європи, США та країн Сходу.

11 жовтня 2018 року з метою прискорення укомплектування штату кваліфікованими робітниками та для мотивації безробітних осіб до працевлаштування, Новомосковським міськрайонним центром зайнятості проведено «День відкритих дверей на виробництві ТОВ “Новомосковський посуд».

В заході прийняли участь працівники підприємства: фахівець з найму і навчання персоналу Тетяна Грисенко, фахівець з найму робітничого персоналу  Інна Ришко, начальник служби промислової безпеки, охорони праці та навколишнього середовища  Анатолій Герега, інженер-технолог Олена Мадей. Новомосковський міськрайонний центр зайнятості представляли заступник директора Ольга Бабенко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Зубаненко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Ірина Санжаревська. Близько двадцяти безробітних осіб були доставлені транспортом роботодавця на територію підприємства, для участі у заході.

Захід розпочала фахівець з найму і навчання персоналу Тетяна Грисенко, яка розповіла присутнім про історію та розвиток підприємства, порядок прийому на роботу, заробітну плату та пакет соціальних гарантій.

«Значний пакет соціальних гарантій, компенсацій та пільг надається на підприємстві. Ми забезпечуємо наших працівників пільговим комплексним харчуванням, яке коштує для них 13 грн. на добу, решту вартості сплачує підприємство. Також ми організовуємо транспортну доставку працівників, яка коштує для них 2,00 грн. за один проїзд. До дня народження дитини та до весілля надається виплата у розмірі 1000 грн. У нас є можливість  професійного та кар’єрного росту для кращих працівників, з яких формується кадровий резерв керівників всіх рівнів та проводиться їх  цілеспрямоване навчання» – розповіла Тетяна Грисенко.

Інструктаж з техніки безпеки провів начальник служби промислової безпеки, охорони праці та навколишнього середовища  Анатолій Герега.

Для детального ознайомлення потенційних працівників з виробничим процесом, технологічним ланцюжком виробництва емальованого посуду інженер-технолог Олена Мадей провела відвідувачам заходу екскурсію по виробничим підрозділам.

Учасників заходу ознайомили з робочими місцями за професіями: емалювальник (емалювання), малювальник емалями,  слюсар-інструментальник, вантажник та ін..

  В кінці заходу бажаючим працевлаштуватися було запропоновано заповнити анкету.

ТОВ “Новомосковський посуд» запрошує шукачів роботи. Звертатися за адресою: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 115, тел. (067)5208119, (095)6604960.