ЗА ЛАШТУНКАМИ ВЛАДИ: СТАЛО ВІДОМО, ЧОМУ ТЕРМІНОВО ЗВІЛЬНЯЄТЬСЯ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВ

2 квітня цього року один виконуючий обов’язки призначив своїм розпорядженням собі в заступники іншого виконуючого обов’язки. І заплуталися. Тепер намагаються виплутатися.
В.о. міського голови Сергій Горошко розпорядився призначити виконуючим обов’язки заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Олександра Іванова. Затвердити призначення заступника мера повинні були за законом депутати на сесії. Цього зроблено не було. Іванов півроку працював у виконкомі, не зважаючи на те, що не був посадовою особою місцевого самоврядування, навіть не приймав присягу, передбачену Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
Втім, зарплату отримував справно, плюс премії, а про їх розмір ми уже писали – космічні і на роки вперед.

1 жовтня депутат міської ради Надія Нечта подала депутатське звернення на ім’я керівника Новомосковської місцевої прокуратури. У ньому наведені аргументи, які свідчать про порушення законодавства при призначенні О.Іванова. Сергій Горошко при призначенні О.Іванова порушив діюче законодавство, перевищив службові повноваження, що призвели до нанесення суттєвих збитків міському бюджету в результаті безпідставної виплати заробітної плати.

Надія Нечта просить прокурора вжити заходів щодо припинення порушення законності посадовцями виконкому і притягнення винних до відповідальності.
Щойно відповідний запит на отримання необхідних документів надійшов з прокуратури до виконкому, стало відомо, що Олександр Іванов пішов у відпустку з наступним звільненням, а на його місце уже підшукують людину.

Те, що керманичі міста один за другим почали залишати тонучий корабель, свідчить, що на кораблі – серйозні пробоїни. Пам’ятаєте Попандопуло: “Шо-то мне не нравится здешний режим. Чует моё сердце, шо мы накануне грандиозного шухера!”

Нашим піратам на кораблі не надто допомагає навіть наявність у трюмах лантухів з грошима…
Нагадаємо, Олександр Іванов – у минулому командир загону залізничників з Кулебівки, колишній голова міської організації Партії регіонів (передав головування Вадиму Нестеренкові), діючий голова міської організації Опозиційного блоку, керівник міського виборчого штабу Вадима Нестеренка на виборах до Верховної Ради 2014 року. У 2015 році балотувався в депутати міської ради на Кулебівці, але не був обраний.

Наші читачі пам’ятають, що весною, після призначення Іванова в.о. мера, в нашій газеті був надрукований матеріал під назвою «Гребуть під себе по-чорному, або хто такий Олександр Іванов?» Висновок ми тоді зробили правильний: ніхто. Був ніким – і пішов у нікуди…
Ми поінформуємо читачів газети «Новомосковська правда» про реакцію прокуратури на депутатське звернення. Тут цілком може бути порушене кримінальне провадження, і не лише стосовно Іванова.