У Новомосковську ветерани зібрались на творчу зустріч

Після дворічного ремонту районного будинку культури оновлена читальна зала Новомосковської районної бібліотеки для дорослих (директор Ю. Селіхова) радо зустрічала шанованих членів клубу «Ветеран» (голова члену клубу ветеран Н. Мазан) на творчу зустріч «Я вдячна всім, хто вимолив мене у бога», присвячену 75-річчю від дня народження Раїси Кириченко.

www.samara.dp.ua

Раїса Кириченко – знаменита співачка, народна артистка України, повний кавалер ордену княгині Ольги, лауреат Шевченківської премії, Герой України, а саме головне її звання – берегиня української пісні та гордість української нації.

Її творча спадщина – понад 200 проспіваних пісень, у неї не було другорядних пісень. Кожна стала популярною і входила в кожну домівку. «Чураївна», «Я козачка твоя», «Жіноча доля», «Мамина вишня» – всі ці пісні відомі не тільки в Україні. Її співом захоплювались слухачі Канади, Австралії, Німеччини, Польщі, Філіппін, Алжиру, Тунісу.

Присутніх вразила жіноча доля Раїси Кириченко, бо життя її не було безхмарним і радісним. Це те, що в подружжя не було діточок, тяжка хвороба, яка підкралася зненацька, щоб забрати її назавжди «за межу».

www.samara.dp.ua

Розповідь ведучої продовжив документальний фільм «Немеркнучі зірки. Раїса Кириченко» про життя та творчість української співачки. Також був представлений фотоколаж «Жіноча доля Раїси Кириченко».

Ця творча зустріч не залишила нікого байдужим. Пісні Раїси Кириченко, які лунали з екрану вразили до глибини душі, розчулили, торкнулися чогось сокровенного. Наприкінці відбулось чаювання, під час якого гості спілкувались та ділились враженнями.