Відкати понад усе або чому нема бажання реагувати на беззаконня

Новомосковська виконавча влада прославлена на всю Україну тим, що під прикриттям прокуратури та поліції чинить повне беззаконня на території міста.

Про те, що коїть Новомосковська міська рада сьомого скликання взагалі важко писати та говорити.

Усе це беззаконня в місті Новомосковськ чиниться під «дахом» Новомосковської міжрайонної прокуратури й поліції, які спостерігають та не вживають жодних заходів за проведенням сесій міської ради не в сесійній залі, а на закритому об’єкті «Новомосковський хлібзавод №11», який належить народному депутату України від БПП Вадиму Нестеренку.

Також прокуратура й поліція відмовляються контролювати й реагувати на беззаконні рішення, які були прийняті депутатами міськради на хлібзаводі, а не в сесійній залі.

Завдяки бездіяльності поліції й прокуратури у місті практично весь центр заставлений металевими лотками, міську землю роздають будь-кому без дотримання законодавства стосовно оформлення документів на землю, а у деяких випадках – всупереч чинному законодавству нашої Країни.

Комерсантам легше принести й дати хабар міській виконавчій владі в особі в.о. мера Сергія Горошко, щоб не сплачувати до бюджету міста за комерційне використання землі, ніж оформити земельну ділянку у відповідності до вимог чинного законодавства України та потім платити за аренду в бюджет міста.

Як можна пояснити повну бездіяльність та потурання прокуратурою й поліцією постійних злісних порушень?! Мабуть пан Горошко отримує черговий хабар й ділиться з міським прокурором та начальником поліції.

www.samara.dp.ua

Останнім кричущим фактом грубого порушення було незаконне призначення прямим розпорядженням в.о. мера Сергія Горошко на посаду виконуючого обов’язки заступника мера міста по соціальним питанням Іванова Олександра Олексійовича.

По-перше, посада виконуючого обов’язки заступника мера міста по соціальним питанням законодавчо не передбачена.

Законом передбачена посада заступника мера міста по соціальним питанням, такої посади, як виконуючий обов’язки немає та не існує.

Між тим Сергій Горошко вигадав та підписав особисте розпорядження про призначення голови Новомосковської політичної партії «Опозиційний блок» Іванова Олександра Олексійовича, начисляючи йому заробітну плату й щомісячно виписуючи величезні преміальні за роботу.

По-друге, кандидатура на пост заступника мера міста по соціальним питанням виноситься мером міста виключно на обговорення депутатами, а потім на затвердження шляхом голосування.

Сергій Горошко не мав права одноособово когось призначати на вказану посаду, а тем більше щомісяця виписувати величезні премії за роботу, яку пан Іванов не виконав.

А що робили наші доблесна прокуратура й поліція у даному випадку, спитаєте ви?

Відповідь дуже проста – НІЧОГО!

Прокурор міста Новомосковськ Носенко Артем Олександрович, маючи на руках звернення депутата Новомосковської міської ради Надії Нечти стосовно грубого порушення законодавства з боку Сергій Горошко, не робив нічого!

Такою самою бездіяльністю відрізнився й начальник Новомосковської поліції Олександр Іванович Чипец.

При цьому всьому прокуратура й поліція зайняті рейдерськими захватами й збором врожаю на Новомосковщине.

В останній час на Новомосковщине, під дахом прокуратури та поліції, правоохоронні органи, маючи сумнівні рішення суду, заганяють збиральну техніку й здійснюють збір врожаю на полях фермерів.

Надалі цей врожай пропаде у невідомому напрямку й така схема працює не тільки на Новомосковщине.

Прокуратура й поліція, замість наведення порядку в місті Новомосковськ, зайняті  рейдерством фермерских врожаїв. Й усе це відбувається напередодні виборчої компанії Петра Олексійовича Порошенко, котрий, швидше за все й погоджує таку роботу та дії прокуратури та поліції.

Ми звертаємось до усіх небайдужих жителів міста Новомосковськ та просимо не покладати рук й продовжувати боротьбу з бездіяльністю прокуратури та поліції, створюючи на своїх сторінках у соціальних мережах пости та описуючи бездіяльність, порушення й рейдерські захвати Новомосковської прокуратури та поліції.

 

Та допоможе нам БОГ!