МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ОСВЯТИВ НОВИЙ ХРАМ АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА в місті НОВОМОСКОВСЬК

У суботу, 27 жовтня, в Новомосковському мікрорайоні “Животилівка” відбулося освячення нового храму Московоского патріархату Архистратига Михаїла.

Храм був побудований всього за 10 місяців, ймовірно за гроші Кремля і за підтримки Новомосковської політичної партії “Опозиційний блок”, і це безпрецедентний випадок в усій Дніпропетровській області.

 

Швидкому будівництву нового храму Московського патріархату всіляко сприяли багаті місцеві жителі, депутати від “Опозиційного блоку” та різні меценати з кримінальним минулим. Благословіння на будівництво храму настоятелю Новомосковської церкви Сорока святих отцю Андрію надав сам владика – проросійський митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

 

Владика Іриней провів освячення храму й божественну літургію, після чого вручив грамоти всім тим, хто дав крадені гроші на будівництво храму. Так, за заслуги перед Українською православною церквою Московського патріархату та допомогу в будівництві храму, орденами Ярослава Мудрого і Святителя Миколи Чудотворця від настоятеля УПЦ Митрополита Київського і всієї України Онуфрія були нагороджені депутати Новомосковської міської ради від політичної партії “Опозиційний блок” – сепаратист та розкрадач бюджетних коштів, єврей за національністю, Олексій Валерійович Фрейдин і сепаратист Михайло Олександрович Борсук.

Депутат-сепаратист Олексій Фрейдин

Депутат-сепаратист Михайло Барсук

Також, Олесандр Іванов,Вадим Нестеренко які брали безпосередню участь у розвалі України та в будівництві храму сепаратисти міста Новомосковська отримали медалі та грамоти з рук владики Іринея.

Після проведення церемонії Божественної літургії владика Іриней прочитав парафіянам проповідь і подякував усім за будівництво Московських церков на території Новомосковщини. У свою чергу, парафіяни-сепаратисти нового храму подякували владиці Іринею, батьку Андрію та депутатам-сепаратистам за новий храм і обіцяли молитися за них і Україну.