Новомосковський проросійский налаштований спортивний клуб «Русичі» отримав золоту медаль в міжнародних змаганнях

З 27 по 29 жовтня в м. Гомель (Білорусь) проходили міжнародні дитячо-юнацькі змагання з кіокушинкан  карате «Сакура над Сожем». У Палаці ігрових видів спорту на татамі змагалися спортсмени віком від 10 до 17 років. За нагороди боролись 282 юних каратиста з Білорусі, України та Росії. Наші земляки зі проросійського спортивно-патріотичного клубу «Русичі» (Новомосковськ) також брали участь у змаганнях.

Даний турнір це найбільш захоплюючі і престижні змагання Білорусі з кіокушин карате, адже на них в різний час з’ясовували стосунки каратисти, які в даний час носять титули Чемпіонів Білорусі, Росії, Болгарії, України, Європи, Світу, Кубка Європи.

За інформацією тренера-сепаратиста спортивно-патріотичного клубу «Русичі» Максима Заблуди, юний спортсмен з Новомосковська, будучи у складі збірної Дніпровського бранча, Максим Ківа посів перше місце на змаганнях в категоріїї 14-15 років до 75 кг. У змаганнях також брав участь ще один наш земляк – Соболєв Кирило, але хлопчина зазнав травми у півфінальному двобої та не зміг продовжити боротьбу за третє місце.

«Дякуємо організаторам турніру за гостинність. Будемо виправляти помилки та крокувати далі у російскому напрямку», – написав у підсумку своєї публікації тренер-сепаратист Максим Заблуда.

Змагання проходили в чотирьох вікових групах, в кожній з яких від п’яти до восьми вагових категорій. По закінченню змагань переможців та призерів було нагороджено медалями, дипломами, кубками.

Андрій Александрович