«ШИРКА» ПО-НОВОМОСКОВСЬКИ МІЖ БЮТОВЦЕМ ТА НЕСТЕРЕНКОМ

В останній час містяни почали спостерігати незрозумілу лояльність Новомосковської ВО «Батьківщина» до народного депутата України від БПП Вадима Григоровича Нестеренка.

Народный депутат Украины от БПП Вадим Нестеренко

Депутати від ВО «Батьківщина» Новомосковської міськради раптово почали брати участь у закритих виїзних незаконних сесіях, які проводилися на хлібозаводі №11, який належить нардепу Нестеренку на правах власності.

Також депутати-бютівці почали голосувати на закритих сесіях в унісон з більшістю, яка створена Нестеренком.

Як нам розповів один із депутатів-бютівців, нещодавно так звану «коаліцію», створену нардепом Нестеренком, покинула політична партія «Зелені України» під керівництвом депутата Романа Лебедєва.

Між «Зеленими» та Нестеренком неодноразово виникали суперечки з приводу розкрадання коштів з бюджету міста.

Остання суперечка між Романом Лебедєвим та Вадимом Нестеренком закінчилася на тому, що Лебедєв та його люди вийшли зі складу виконавчого комітету, відмовившись голосувати на засіданні виконкому за «шкурні» питання Нестеренка та його оточення.

Після виходу з виконкому «Зелені» покинули так звану «коаліцію» Нестеренка, відмовившись голосувати за проекти рішень, які допомагають Нестеренку та його оточенню красти гроші з бюджету міста.

Після втрати більшості в Новомосковській міській раді народний депутат від БПП Вадим Нестеренко провів неодноразові зустрічі з керівництвом Новомосковського відділення ВО «Батьківщина» Дмитром Різниченком, який також є депутатом- бютівцем.

Про що була розмова та до чого вони домовились, наш співрозмовник відмовився нам розповісти, тому що це під грифом «СЕКРЕТНО».

Єдине, чим погодився з нами поділитися співрозмовник – це те, що між нардепом Вадимом Нестеренком та керівництвом Новомосковського відділення ВО «Батьківщина» Дмитром Різниченком є домовленість, результати якої вже можна побачити, як кажуть, «неозброєним поглядом».

По-перше, виритий котлован під будівництво комерційної нерухомості депутата-бютівця Олександра Мирошника за адресою: вул. Гетьманська буд. №50, не буде заритий.

Раптово представники у судах від міськради погодилися з позовними вимогами Мирошника й визнали позов. Таким чином депутат-бютівець Олександр Мирошник виграв судову справу, яку ще при поданні його адвокати вважали безперспективною.

По-друге, депутати від ВО «Батьківщина» почали брати участь у виїзних сесіях на хлібозаводі №11  Вадима Нестеренка.

Згідно досягнутої домовленості між ВО «Батьківщина» та Нестеренком, організаційний відділ міськради почав офіційно запрошувати депутатів Новомосковської міської ради сьомого скликання від ВО «Батьківщина» на закриті сесії, які проводились на хлібозаводі Нестеренка, що ще декілька місяців тому було недопустимим.

Депутати-бютівці почали голосувати на сесіях «за» по всіх питаннях порядку денного, не задаючи  зайвих питань з тих чи інших проектів рішень.

По-третє: деякі депутати-бютівці отримали посади в комунальних підприємствах міста.

І найголовніше: Новомосковське відділення ВО «Батьківщина» більше не критикує ні самого нардепа Нестеренка, ні його ставлеників при владі.

Такі «договорняки» за спиною лідера «Батьківщини» Ю.В.Тимошенко проводить міський партосередок під керівництвом Дмитра Резниченка й Олександра Мирошника.

Цікаво те, що все це відбувається в той час, коли лідер «Батьківщини» Ю.В. Тимошенко бореться з діючою владою Петра Порошенка в інтересах громадян нашої держави.

Ми сподіваємось, що лідер Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлія Володимирівна Тимошенко знайде час і зверне увагу на «ширку» по-новомосковськи між Нестеренком і Новомосковським відділом ВО «Батьківщина».