Новомосковські таланти продовжують прославляти місто

Краса в деталях: яскраві костюми, охайні зачіски, незвичайний макіяж, естетика, пластика, грація, овації глядачів – все це багатьом здається недосяжним, але тільки не вихованцям гуртка бального танцю Центру позашкільної роботи «5 steps», керівник Бугайов Олександр Сергійович!

Гарною традицією вихованців гуртка стало, поновивши свої сили влітку та відточивши свою майстерність восени, відвідувати танцювальні турніри.

Так, 28 жовтня 2018 року, наші спортсмени взяли участь у всеукраїнському відкритому фестивалі  з бальних танців «Dniprodance star» у місті Дніпро, звідки приїхали щедро одарені золотими, срібними та бронзовими медалями за прекрасне виконання конкурсної програми!

Золоті відзнаки турніру отримали Литвиненко Олександра (2 медалі), Рублєвська Анастасія (2 медалі), Калініна Олександра, Іщук Ірина, Гукасян Діана, Бедрій Софія, танцювальна пара Фурса Ярослав та Хмара Валерія отримали золоті нагороди у двох номінаціях, танцювальна пара Грамс Серафім та Гукасян Діана –  золоту та бронзову медалі в різних категоріях!

Срібними відзнаками нагороджені: танцювальна пара Штепа Богдан та Карина, Оховерт Андрій та Стрибка Анастасія, Ситнік Анастасія, Коряченко Олександра, Пономаренко Дар’я, Григорук Мирослава. Бронзу завоювали Шпакова Арина, Єльник Вікторія, танцювальна пара Білоконєв Платон та Марченко Надія, Сімонов Тимур та Бедрій Софія, Григорян Тимур та Єльник Вікторія. З сольною програмою на паркеті виступили юніори танцювально-спортивного клубу «5 steps» Горячук Тетяна, Іщук Анастасія, Калініченко Влада та Молчанова Ірина.

Хотілося б відмітити те, що в деяких номінаціях наші спортсмени були у першій п’ятірці із 69 учасників: Литвиненко Олександра, Бедрій Софія, Рублєвська Анастасія, Гукасян Діана та Іщук Ірина.

Радісною звісткою для тренера та батьків стала перемога самих маленьких спортсменів у номінації Супер бейбі (вікова категорія до 5 років), із золотими та срібними нагородами та ексклюзивними  подарунками у рідне місто повернулися Біла Діана, Гукасян Арман та Садовська Єва!

Вітаємо Олександра Сергійовича, його вихованців та батьків з успішними виступами на паркеті  та бажаємо багато перемог на славу рідного міста!