Новомосковська влада в черговий раз намагається залишити жителів міста без води

На адресу комунального підприємства надійшла телефонограма від АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» про відключення ліній Л-464, Л-465, яке відбудеться 9 листопада о 14:00.

«Відключення зазначених ліній призведе до повної зупинки насосної станції третього підняття, порушення технологічного процесу КП ДОР «Аульський водовід» і, як наслідок, повної зупинки підприємства й припинення постачання питної води абонентам міст Дніпро, Кам’янське, Верхньодніпровськ, Новомосковськ, населених пунктів Криничанського і Дніпропетровського районів.

При цьому, міська влада в особі «рятівника» Олексія Фрейдіна й в.о. мера Сергія Горошка, нічого не роблять, чекаючи чергового колапсу.

Складається таке враження, що народного депутата України від «Блоку Петра Порошенка» Вадима Нестеренка та його оточення задовольняє те, що не в кожному будинку в місті є тепло та що в місті постійно відключають воду. А городяни забули, коли на їхніх вулицях було освітлення, а ці, курва- мать їх….., діячі показують нам, що вони рятівники нашого міста і якби не вони, то міста б не існував.

Знаючи про прийдешні проблеми, нардеп Нестеренко і його команда з раніше зазначених осіб, не працюють на випередження і не запобігають колапсам, які насуваються на місто, а просто піаряться й вдають, що вони допомагають городянам і рятують місто, при цьому набиваючи свої кишені грошима з бюджету міста. Припинення питного водопостачання може призвести до погіршення санітарно-епідеміологічного стану в місті, ставить під загрозу опалювальний сезон в Новомосковську, а також створює пожежно небезпечну ситуацію, але народний обранець Вадим Нестеренко і його оточення, яке вже три роки як управляє містом, чхати хотіли на ці проблеми. Зазначені особи приїхали до нас у місто з Новомосковського району, там багато з них народилися і виросли, там в них величезні комфортабельні будинки, і коли у них на зйомних новомосковських квартирах немає води або тепла, начхавши на городян з їх проблемами, вони їдуть до себе додому. А городяни залишаються самі зі своїми проблемами, в пошуках міських «дурнів» які за них влаштують мітинг і перекриють дороги щоб місту дали тепло і воду. Шановні жителі міста Новомосковська, саме ви і ваше бездіяльність призвели до влади народного депутата України від БПП Вадима Григоровича Нестеренко!

 

Це ви привели і допомогли захопити владу в місті оточенню Нестеренко, яке на даний момент керує нашим містом, знущаючись над городянами. Робіть висновки, якщо ви ще не втратили такої можливості!