У Новомосковську молодіжні активісти бояться оголосити війну рекламі наркотиків

Молодіжні активісти міста Новомосковськ бояться оголосити війну рекламі наркотиків, у тому числі навіть зафарбувати оголошення на стінах будинків про збут наркотиків в інтернеті.

Новомосковські активісти, які неприховують свою приналежність до таких організацій, як «Правий сектор» -керівник Кирило Яновський депутат Новомосковської міської ради сьомого скликання, «Національний корпус» – керівник Руслан Сергійчук, «Національний форпост» і «Ініціативне об’єднання« КРОК У МАЙБУТНЄ »- керівник – мегаактивіст міста Новомосковськ Іван Жадан.

Зазначені керівники періодично акцентують свою увагу на тому, що вони є активістами міста Новомосковськ й патріотами нашої країни, а найголовніше те, що вони взаємодіють з правоохоронними органами міста.

 

Кирило Яновський ” Дух Нації”

Руслан Сергейчу “Національний корпус”

Іван Жадан и Ксенія Белоусова-Дзегарницка «Наццональний форпост» и «Ініциативне объднання « Крок до Майбутьного »

Але там, де питання стосується реальної роботи і боротьби, на наш превеликий жаль, горе-активістів і керівників організацій нема і не видно! Швідше за все, дана пасивність горе- активістів пов’язана з тім, що вони щільно підтримують відносини з міською поліцією, яка на думку міських ЗМІ, інтенсивно «кришує» наркобізнес у Новомосковську. І самє тому активісти й не хочуть боротися в місті Новомосковськ з оголошеннями про збут наркотиків в інтернеті, щоб не переходити дорогу своїм давнім друзям й партнерам з правоохороних органів.

При цьому, активісті б’ють себе в груди, доводячі, що вони дійсно активісти й патріоти та, зокрема, готові на все! Ось це все ми й бачимо, спостерігаючі зі сторони! Робіть свої висновки, шановні жителі колись красивого міста Новомосковськ!

Пам’ятайте про це, коли ви підтримуєте зазначених активістів, а тим більш организації, які активісти представляють на території нашого міста.