Про «фейкову» інформацію, яку несуть в маси всім відомі сумнівні особи!

Ми живемо в столітті інформаційних технологій. Інформаційні потоки навколо нас постійно наповнюють наше життя.

Починаючи з друкованих видань, публікацій в інтернеті й закінчуючи «близько підповзаючими» інформаційними бюро.

По суті, ми як губки вбираємо інформацію всюди, а всередині нас вона трансформується й ми можемо робити якийсь висновок. Або не можемо?

 

Незважаючи на те, що Новомосковськ місто не дуже то й велике, в порівнянні з обласними центрами, засобів поширення інформації у нас настільки багато, що можуть позаздрити деякі великі міста. Адже тільки у нас можливо таке, що якщо ти спіткнувся десь у «4ій прохідний» то на «Воронівці» вже будуть знати, що в тебе відкритий перелом ноги.  І все це завдяки певним «носіям» інформації, які беруть за правило прикрашати таку інформацію для додання їй більш жахливого вигляду.

Адже їм так потрібно і саме в цьому полягає їхня мета. Звичайно ж є інформація, яка просто подається як факт, а можливо як поле для роздумів або дискусій.Є й інша інформація, яку просто намагаються нав’язати як істину й аксіому світогляду. Цим рясніють сторінки Ксенії Білоус-Дзегарніцкой, її близького товариша Ivan Zhadan і газета нардепа Вадима Нестеренко – “Корисна газета Новомосковська”, якою керує депутат-наркоман Андрій Олександрович.

Інформацію дуже добре використовують зазначені особи, як «захисний прошарок» навколо себе.Нехай це прозвучить різко й не популярно, але зазначені персонажі формують навколо себе «прошарок» активних активістів, учасників різних комітетів при владі, так званих борців за справедливість, рятівників стражденних, помічників бабусь і дідусів, тощо …. Подібним способом користуються «досвідчені діячі» як місцеві, так і на державному рівні, щоб додати собі нового забарвлення. Ця інформаційна мильна бульбашка формує навколо них ілюзію, необхідну для загального огляду й піару. Подібна мильна оболонка має характерну особливість – лопатися.

Але вони вперто займаються роздмухуванням цього міхура, розфарбовуючи його у власні кольори в особистих інтересах. Ще більш нелогічно, коли люди намагаються отримати офіційну інформацію з сумнівних джерел. Будь то причина відсутності води, світла, тепла або їх тарифікація й багато іншого.  Погодьтеся, точність такої інформації буде залишати бажати на краще. Й набагато ліпше було б отримати її письмово або усно з офіційних джерел. Іноді складається враження, що до деяких виконавчих органів і підприємств Новомосковська інформаційні технології зовсім не дійшли. Адже офіційної інформації, яка повинна бути доступна жителям, не те що неможливо знайти, її просто немає.

А це, в свою чергу, породжує тисячі чуток, міфів і домислів. Вони, в першу чергу, роблять життя городян не комфортним, а по-друге таким збігом обставин часто користуються раздмухувачі мильних бульбашок навколо себе і свого оточення.Можна багато говорити про інформацію в нашому житті й, зокрема, про життя Новомосковська. Найголовніше – це навчитися її «фільтрувати» і припускати реальність її наявності в життя як такої. Адже якщо цього не робити, то виходить, що Пугачова вже втретє воскресла, у Павла Зіброва нарощені вуса, в під’їздах новомосковських багатоповерхівок пан Гройсман особисто викручує лампочки, в будівлі новомосковського виконкому є багатофункціональний пульт включення / виключення комунікацій кожної квартири міста, а всі українці їдять снігурів і російських немовлят.

Шановні жителі нашого колись прекрасного міста, вчіться фільтрувати інформацію, яку несуть в маси зазначені вище особи!