Я ніколи не була і не буду віруючою людиною.

Я ніколи не була та не буду віруючою людиною! Мені дуже складно зрозуміти чому люди, стоячи у церкві віддано б’ють поклони та хрестіться, а вийшовши звідти клянуть усіх й усе на чому стоїть світ. Я переконана на, якщо ти чистий духовно ти ніколи не будеш цього робити, ти живеш в гармонії з собою і всесвітом.

Та ні про жодну духовну гармонію тих НЕСТЕРЕНКОВСЬКИХ ПОКИДЬКІВ, МРАЗОТИ та НІКЧЕМ казати не можна, які публікують у себе на сайтах під контрольних нардепу Нестеренко новини про те, що Павло Селіхов батько загиблого військовослужбовця називає Путіна своїм другом. Я розумію коли ви ще берете мої статті, перекручуєте їх на свій лад і публікуєте від мого імені. Для мене це якась своєрідна гра в шахи. На жаль, ви не вперше не стидаєтесь затонути сакральні теми на своїх гамноресурсах яки фінансцє Вадим Нестеренко , по іншому я просто не можу їх назвати. Вам потрібно було потанцювати на кістках школярки, вам потрібно було обмазати брудом керівника одного зі найкращих спортивних клубів. А тепер не зрозуміло навіщо і заради яких цілей ви не постидалися взяти ім’я розвідника, який загинув жахливою смерть і використати проти його батька.

У вас також є діти, і свою долю деякі з них пов’язали з військовою службою. Ви розумієте, що ви також, не дай Боже, можете опинитися у такій же ситуації. Стоп, ні, з вами цього ніколи не може трапитись, бо ви ж як добрі батьки «порішали» щоб ваше чадо сиділо далеко-далеко і навіть не виїжджало на бойові позиції або лінію розмежування, а гинуть нехай інші, їх не шкода….

Я ніколи не була і не буду  віруючою людиною, скоріш за все я вірю в те, що ти зробив добре чи погане за гроши які я люблю… Це просто підлий, негідний і мерзенний вчинок!

Ксения Белоус-Дзегарницкая