Сергій Тарута заявив про експеримент, який відбувається в Україні з 2005-го

З 2005 року в енергетичній сфері та загалом у державі відбувається експеримент, коли професійність перестала бути головною компетенцією для будь-якого керівника.

Таку думку висловив народний депутат України Сергій Тарута в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK.

«Те, що зараз відбувається в енергетичному секторі країни – це повний розвал системи управління та нерозуміння влади, що саме потрібно робити, щоб таких ситуацій зі зривом опалювального сезону, як у Смілі та Кривому Розі, не було. Тому я вважаю, що цю владу потрібно прибирати, адже вона ні на що не спроможна», – вважає Сергій Тарута.

На думку політика, з 2005 року над країною відбувається експеримент, коли професійність перестала бути головною компетенцією для будь-якого керівника.

«Коли я працював на металургійному комбінаті «Азовсталь», то до зими готувалися ще в червні-липні. Тобто ще влітку приймали всі рішення, готували теплотраси та котельні до опалювального сезону.

Пригадайте також ситуацію в Києві, коли більш як у половини міста протягом 6-7 місяців не було гарячої води. Я людина, яка працювала ще в Радянському Союзі. І якби в той час не було води хоча б один день, то обов’язково провели б нараду міських чиновників і партії, а відповідальних – звільнили з посади або навіть посадили за ґрати», – підкреслив Сергій Тарута.

Як повідомлялося, сьогодні на засіданні Комісії з надзвичайних ситуацій Президент України Петро Порошенко наказав негайно, під його відповідальність, підключити місто Сміла до системи центрального теплопостачання: «Даю вам декілька годин, щоб мені як Президенту доповісти, що тепло в місті запущене і газ «пішов», – наголосив Порошенко.

Джерело