“Забив цеглиною до смерті”: На Дніпропетровщині священик УПЦ МП вчинив жорстоке вбивство

У Дніпропетровській області в місті Кам’янське священик УПЦ МП забив цеглиною до смерті собаку.

Інцидент стався біля Свято-Миколаївського Собору Дніпропетровської єпархії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив користувач Ромбесс Краза.

“Іоанн Назаров убив собаку, прямо біля церкви. Зловмисно, з почуттям, з толком, з розстановкою. Раз за разом, опускав на голову беззахисної тварини свою бісівську правицю з цеглою”, – написав він.

“Сторож, почувши несамовитий вереск тварини, вибіг зі сторожки, зупинив скаженого попа. Той, обсипаючи прокльонами, обіцяв наступного разу добити тварину остаточно та на цих словах пішов готуватися до служби. Не довелося чекати наступного разу упирю, вже все зробив, виродок. Собака вже не рухалася, спроби врятувати пса були безуспішні”, – розповів Ромбесс Краза.

За його словами, охоронець, який і був власником собаки, подзвонив до зоозахисту, і пізніше ветеринар оглянув тварину. Пес був у шоковому стані, скиглив, не реагував на голос, і через деякий час помер. У зв’язку з цим у поліцію була написана заява.

Ромбесс Краза пише, що у священика це не перше вбивство тварин. Також говорять про випадки рукоприкладства.

Як розповів свідок, свої дії священик аргументував просто: “вона на мене гарчала, значить, заслужила смерть”.

“Звичайно гарчала, а як повинна реагувати жива душа на біса? Як не дивно, хоча якраз і не дивно в єпархіальному управлінні встали на захист шкуродера, секретар єпархії архідиякон Макарій (а це голос архієрея) заявив, що зоозахисники перекрутили ситуацію й обмовили отця Іоанна”, – додав Ромбесс КрАЗа.

Користувачів мережі розлютив звірячий вчинок священика, деякі заявили, що таких треба гнати з країни.

“Покидьки сатанинські”,

“Гнати цих попів негайно з країни!”,

“Жах! Що за нелюдь? Як такі люди Богу служать?”,

“Куди світ котиться?”,

“Нема йому прощення”,

“Нехай повернеться все йому бумерангом”, – пишуть коментатори.

Джерело