Батьки Новомосковських школярів відвідали тренінг «Заради спільної мети»

16 листопада у ЗЗСО № 16 фахівцем Новомосковського Центру позашкільної роботи було проведено тренінг для батьків першокласників «Заради спільної мети».

Усвідомлення спільної мети батьків та педагогів – виховання успішної та щасливої дитини, яке допомогло згуртувати батьківський колектив та краще познайомитися батькам один з одним.

Чи не найважливіше у взаємовідносинах є сприяння становлення батьківської компетентності шляхом усвідомлення і осмислення механізмів діалогічного спілкування та формування вмінь і навичок конструктивної взаємодії з дітьми у сім’ї.

Основними завданнями тренінгової системи є:

– Урізноманітнювати форми роботи з батьками;

– Сприяти критичному осмисленню стійких стереотипних установок у сімейному вихованні;

– Залучати батьків до співпраці зі школою;

– Розширити і збагатити знання щодо ролі емоційної сфери у становленні особистості дитини та відпрацьовувати навички емпатійного реагування на дитячу поведінку;

– Розвивати вміння будувати діалогічну взаємодію при вирішенні проблемних ситуацій:

– Виховувати педагогічну компетентність батьків.

Провідні фахівці в галузі освіти вважають, що важливо, щоб дитина з бажанням ішла до школи, радіючи всьому, що відбувається там, була старанною і її успіхи відповідали старанності. А труднощі, проблеми неминучі, як і в будь-якій новій справі. Головне – навчитися з ними справлятися.

Завдяки позитивно налаштованим батькам, яскравим емоціям та взаємопідтримці тренінг дійсно вийшов плідним та корисним для всіх учасників!