Новомосковські вихованці гуртка бального танцю підкорювали Всеукраїнські змагання у Запоріжжі

18 листопада у палаці спорту «Юність» міста Запоріжжя проходили Всеукраїнські змаганнях з бального танцю «Осіння мозаїка – 2018». Участь у змаганнях брали й наші земляки, юні вихованці гуртка бального танцю Новомосковського Центру позашкільної роботи.

Чудове свято краси та грації, витончених костюмів та майстерності зібрало сотні учасників зі всієї України. Традиційно даний турнір проводився з благодійною ціллю. Вікова категорія учасників становила від 5 до 35 років.

Змагання проходили більше 10 годин та проводилися по різним танцювальним майданчикам (1, 2, 3 відділення). Нагородження в категоріях «Супер Бейбі «Соло», «Дебют», «Школа» – проходили по системі золотої, срібної, бронзової медалей, а також були вручені призи переможцям танцювального турніру. В інших категоріях таких як «Ювенали», «Юніори», «Молодь» та «Дорослі» фіналісти нагороджувалися дипломами, призери – медалями, кубками, пам’ятними призами.

Наші земляки, юні вихованці гуртка бального танцю Новомосковського Центру позашкільної роботи привезли зі змагань золоті, срібні та бронзові медалі, яскраві враження та стимул до нових перемог.

Вітаємо наших зірочок та їх талановитого керівника.