Підбиваємо підсумки роботи сесії Піщанської ОТГ

З моменту виборів у ОТГ пройшло не так багато часу, рожеві окуляри почали розбиватися суровими реаліями буття. Все більше і більше жителів починають скаржитись на роботу виконавчих органів як самої Піщанської ОТГ так і її старостинських округів. Справа у тому, що на їх звернення просто не звертають уваги і напевно відкладають до наступних виборів. Навіть депутатам ОТГ яких провів нардеп Вадим Нестеренко не вдається вчасно отримати відповіді на свої звернення від щодо Знаменівського старостинського округу. Свого часу я, як голова громадської організації «Ініціативне об’єднання «Крок до майбутнього » за завданням народного депутата України від БПП Вадима Нестеренка також надсилала декілька звернень поштою, не отримавши відповіді я продублювала привезла їх особисто, тому що так потребував від мене зробити Нестеренко, та відповіді так і не отримала. А це є порушенням законодавства, яке сам нардеп Нестеренко порушує\ постійно! Як на мене це яскравий приклад «монополії» влади, яку зробів Нестеренко, Горошко, Фрейдін та Гаркавенко у місті Новомосковськ, в одних руках і не бажання робити жодних кроків у сторону покращення життя жителів громади.

 

Чим далі тим все більше і більше сварок, чвар відбувається між депутатами яких провів Нестеренко до Піщанській ОТГ . На перших сесіях, мені здавалося, що депутати діють одним спільним фронтом, а зараз вони все нагадують павуків у банці, які пожирають один одного. Та найбільша проблема, що керівництво ПІщанської ОТГ у особі голови Дмитра Лисичкина та його заступника з широкими повноваженнями, головного радника та наставника Миколи Мазниці діють лише на території села Піщанки, а проблеми інших сіл, які також є складовою частиною громади – забувають. Одним все, а іншим – нічого як цє робится у узурпованому місті Новомосковськ. Згадується такий вислів «Губи нафарбувала, а спідне дране одягла». Так нажаль і у Піщанській ОТГ, у самій Піщанці та її центральній частині робимо все «чікі-пукі», а жителі Ягідного, Соколове, Новоселівки, Новотроїцького, Підпільного нехай і далі ходять по багнюці, неосвітленим вулицям – вони ж звикли! Комфортні умови проживання кожного жителя ОТГ – ось у чому головний сенс децентралізації від Петра Порошенка. На жаль депутатів, які були обрані у цих населених пунктах, які говорять про нагальні потреби на їх територіях просто не чують як цє відбуваеєтся у Новомосковську, а можливо просто і не намагаються почути! Хтось, аби бути обраним, роздає гречку як це робив пан Нестеернко, а хтось, за старою схемою, роздає матеріальну допомогу, як цє робили з “Опоблоку”! Це лише одноразова акція, а як жити далі? Дуже добре, що деякі депутати це розуміють, і не бажають бути причетними до існуючої положення справ, коли одним все, а іншим – нічого. Їх аргументи, на жаль, ні голова, ні його Верховнийголовокомандуючий заступник просто не чують та продовжують гнути свою лінію.

Чудовим прикладом того як деякі депутати представники Нестеренка не розуміють, що вони єдине ціле і не усвідомили суті процесів у громаді, це голосування за зміни до бюджетів населених пунктів. Так, зараз вони живуть за окремим бюджетним розподілом, бо свого часу бюджети не були об’єднані . Та наразі цим усвідомлено чи ні спекулюють деякі депутати. Коли голосуються зміні до бюджету Піщанської сільської ради на 2018 рік, то народні обранці з інших сіл просто ігнорують це голосування зважаючи, що це не їх територія. Подібні палкі дискусії починаються стосовно змін у всі бюджети населених пунктів, що увійшли до складу Піщанської ОТГ.

Маю припущення, якщо депутати та керівництво ОТГ не знайдуть спільну мову і не зрозуміють, що важливий комфорт навіть на найвіддаленішій вулиці в громаді, ніякого толку з цього не вийде, а постраждають лише невинні люди, які знову повірили у палкі промови популістів від Петра Порошенка!

Ксения Белоус-Дзегарницкая