Комунальне підприємство «Новомосковськ Комсервіс» сприяє розвитку і «кришує» злочинність у місті.

Новостворене комунальне підприємство «Новомосковськ Комсервіс» під керівництвом неодноразово засудженого Анатолія Чупракова розпочало у місті свою діяльність з банального свавілля, а саме з незаконної роздачі міської землі під встановлення металевих лотків і павільйонів.

На цьому «кримінальний авторитет» Анатолій Чупраков не зупинився, вступивши в злочинну змову з засновниками підприємства нардепом Вадимом Нестеренко, секретарем міськради Сергієм Горошко та депутатом Олексієм Фрейдіним. Ці особи забрали активи комунального підприємства «Трубник», після чого вилучили житловий фонд у вигляді багатоповерхових будинків, які обслуговувало КП «Трубник». Після отримання житлового фонду новостворене КП «Новомосковськ Комсервіс» насамперед підвищило тарифи для мешканців будинків за послуги, які не надавало і надавати не збирається.

 

Наступним кроком у роботі комунального підприємства під управлінням директора-кримінальника було масове відключення від електрики під’їздів будинків і вимикання освітлення на вулицях, що сприяє злочинцям грабувати громадян під покровом темряви. І хочеться запитати, а з якою метою вони це роблять, чи не з метою розвитку та «кришування» міської злочинності?

На численні скарги з боку жителів на відсутність освітлення у дворах та під’їздах будинків директор комунального підприємства Анатолій Чупраков не реагує. Також ігнорує скарги мешканців секретар міськради, він же виконуючий обов’язки мера міста Сергій Горошко, зі свого боку вдаючи, що ніякої проблеми немає, нічого не відбувається і все в місті добре. Інші персонажі поза досяжністю для жителів міста.

 

Доведені до відчаю мешканці Новомосковська, обурені відсутністю освітлення в під’їздах і дворах їхніх будинків, звертаються до міської влади з вимогою терміново вжити заходів, припинити свавілля і негайно увімкнути світло в під’їздах і на подвір’ях. В іншому випадку мешканці багатоповерхових будинків разом з активістами міста готові піти на крайні заходи й перекрити трасу, використовуючи позитивні приклади таких міст, як Сміла, для того, щоб Президент України Петро Олексійович Порошенко звернув увагу на те, що відбувається в місті Новомосковську та навів порядок.

 

Ми ж, у свою чергу, готові інформаційно підтримати жителів міста Новомосковська і попросити всіх містян не залишатися осторонь і надати допомогу, беручи участь у акції «Люди не ХУДОБА, і тваринне ставлення до себе не терпітимуть».