Військові положення в Україні не що інше, як спроба Петра Порошенко відтягнути майбутні вибори.

Загострення на Сході напередодні виборів президента  України –  передбачувана ситуація!

Якщо б ця подія не відбулася сама, її б штучно створила команда чинного президента України Петра Порошенка і по результатам ввела пізніше або вже зараз введе військовий стан.

Власне кажучи, при таких низьких рейтингах чинного президента, його може врятувати тільки надзвичайна ситуація або введене військове становища.

На даний момент, у зв’язку з «несподіваним» конфліктом на Азовському морі, уряд Петра Порошенка за результатами нарад і консультацій намагається з сьогоднішнього дня ввести воєнний стан в нашій країні.

Чим це закінчитися? Та нічим! Петро Порошенко і його команда, використовуючи дану ситуацію для промацування настрою українського населення. Можна сказати так, що ми з вами спостерігаємо тренування уряду, якщо вийде без народних хвилювань ввести воєнний стан у певному регіоні, тоді можна буде ввести й по всій Україні.

Є і ще одне припущення, яке теж має право на життя!  Петро Порошенко, рятуючи себе і свої награбовані гроші, введе військовий стан не по всій Україні, а в деяких регіонах і областях, далі туди переведу максимальну кількість військових і там, зі 100% явкою 100% проголосують за чинного президента Петра Порошенка, потрібну кількість голосів йому додадуть діючі в’язниці, зони і працівники бюджетних сфер.

Обстеживши інтернет простори я натрапляв на безліч форумів, на яких обговорюють ситуацію, що сталася на Азовському морі.Колосальна більшість учасників різних форумів упевнена, що ситуацію на Азовському морі створена штучно українською владою для того, щоб відтягнути і перенести вибори президента України. Мені складно сказати, чи дійсно Петро Порошенко і його команда пішли на такий крок і створили штучно конфлікт для того, щоб цю ситуацію використати для відтягнення майбутніх виборів президента України, але конфлікт є і військовий стан українська влада намагається ввести.

Опубліковано Владимиром Зеленским Понеділок, 26 листопад 2018 р.

Я пропоную вам разом зі мною й надалі спостерігати за тим, що відбувається. В недалекому майбутньому ми з вами станемо свідками того, чи була ситуація з конфліктом на Азовському морі тренуванням або вже дійсним планом від Петра Порошенка, який він зі своєю командою, втілює в реальність. Всім бажаю терпіння, здорової оцінки того, що відбувається і головне без паніки!

Костянтин Огій