ТЕРМІНОВО! На Новомосковщині масове отруєння школярів.

До нас в редакцію звернулися батьки дітей середньої школи, яка знаходиться в селі Миколаївка Новомосковського району, з жахливою звісткою про масове отруєння дітей.

 

За словами батьків, на даний момент їм відомо про двадцять хворих учнів. Дітей, що заразилися кишковою інфекцією, за усною вказівкою керівництва Новомосковської районної державної адміністрації, відправили по домівках, там же й проводять лікування. Як стало відомо нашому виданню, в середній школі, де отруїлися двадцять учнів, здійснюють ремонт, їдальня працює в повній антисанітарії, дезінфекцію в зв’язку з ремонтними роботами ніхто не проводить.

 

Батьки стверджують, що цей випадок не поодинокий, і що вже були подібні випадки отруєння в Миколаївській школі. Але начальник райво успішно заминає всі скандали, і цього разу він намагається зам’яти скандал, погрожуючи батькам переслідуванням їх дітей у тому випадку, якщо вони будуть скаржитися. Голава Новомосковської районної державної адміністрації Сагайдак ситуацію з масовим отруєнням в Миколаївській школі Новомосковського району Дніпропетровської області не коментує.

 

На питання, чому в середній школі в селі Миколаївка проводиться ремонт під час навчального процесу, він відповів: «Це не ваша справа, а з дітьми, які отруїлися, ми без вас розберемося».

www.samara.dp.ua владимир Сагайдак

Батьки дітей, які отруїлися, неодноразово телефонували на гарячу лінію Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, але, на жаль, їх ніхто не захотів вислухати, а тим більше допомогти.

Ми і далі стежитимемо за ситуацією, що склалася в селі Миколаївка Новомосковського району Дніпропетровської області. Ми не залишаємо надію на те, що Міністерство освіти і науки України зверне увагу на те, що коїться в школах Новомосковщини і відреагує належним чином.