Хто зараз справжні патріоти та герої

Не встигла охолонути кров Патріотів, загиблих на Майдані, як ті, хто ще вчора не знав, де сховатися від народного гніву, повилазили зі своїх схованок і почали кидатися лайном, доводячи всім, що вони всього-на-всього політтехнологи й ніколи справ з Януковичем не мали.

Ітиметься про так званого українського політтехнолога Андрія Володимировича Золотарьова.

Відверто кажучи, язик не повертається називати його політтехнологом з тієї причини, що він таким не є. Андрій Володимирович знайомий багатьом не як політолог або політтехнолог, а скоріше як банальний пройдисвіт, що пропонує свої послуги, які, власне кажучи, так і не надає. Цей так званий політтехнолог усю свою «професійну діяльність» плутався під ногами у політиків-початківців та політиків зі стажем, пропонуючи їм свої послуги.

Потрібно зазначити, що Андрій Володимирович за отримані заздалегідь кошти в повній мірі не відзвітував, а гроші за запропоновані ним послуги він завжди брав наперед і в немалому обсязі. Пройдисвітові Золотарьову завжди вдавалося вішати локшину молодим депутатам Верховної Ради України, працюючи у них помічником і отримуючи за це немалі гроші. Але замість піару та послуг, ці депутати отримували антипіар, після чого пройдисвіт Золотарьов розводив руками і казав: «Щось пішло не так!»

Надалі з приходом Партії регіонів Андрію Володимировичу вдалося як рибі-прилипачеві причепитися до Віктора Федоровича Януковича, який через деякий час дізнався, хто такий Золотарьов й залишив його при собі за невеличкі гроші для того, щоб пройдисвіт Андрій Володимирович писав вихваляння Януковичу і максимально полірував йому дупу. Слід докладніше зупинитися на тому, чим, власне кажучи, до революції гідності займався так званий політтехнолог Януковича Андрій Володимирович Золотарьов.

Колишні регіонали розповіли нам, як їм було смішно спостерігати з боку за тим, як пан Золотарьов бігав навколо Януковича і заглядав йому до рота, нагадуючи цуцика, який намагається догодити господареві. Під час революції гідності Золотарьов, як мишеня, сховався в нірку і там відсиджувався, поки хмари над колишніми регіоналами не розійшлися. Далі він з’явився і, в прямому сенсі цього слова, присмоктався до одіозного Олександра Вілкула.

На даний час пройдисвіт Золотарьов за командою Вілкула підгавкує на чинну владу, дає потрібні для Вілкула оцінки тим чи іншим політикам та пророкує майбутнє України. До слова буде сказано, що жодне з передбачень політтехнолога Андрія Золотарьова, на щастя, не збулося.

За усним наказом Олександра Вілкула пройдисвіт-політтехнолог Андрій Золотарьов за гроші допомагає обливати брудом тих, хто протистоїть бізнеспартнеру Вілкула, а саме нардепу від «Блоку Петра Порошенка» Вадиму Григоровичу Нестеренку. Пройдисвіт-політтехнолог Золотарьов пише статті на замовлення Нестеренка. Та навіть у них за проплачені гроші він неякісно виконує роботу, плутаючись і невірно вказуючи дати, імена та прізвища тих людей, котрі заважають Нестеренкові красти на Новомосковщині.

Нещодавно пройдисвіт-політтехнолог Золотарьов на замовлення нардепа Нестеренка накидав на колінах чергову статтю, в якій загиблого воїна АТО Селіхова назвав Русланом, при цьому він від народження був названий батьками Романом. Користуючись нагодою, ми висловлюємо свої найглибші співчуття батькам Романа Селіхова. Далі в статті пройдисвіт-політтехнолог Андрій Золотарьов неправильно зазначає дати та події, які не мають свого підтвердження. Але ці деталі пройдисвіта не зупиняють, гроші він отримав, а те, що виконав свою роботу неякісно, ​​так це, на думку Золотарьова, дрібниці, йому не вперше робити халтурку й обманювати тих, кому він нав’язав свої псевдопослуги політтехнолога.

Можна довго перераховувати всі ляпи пройдисвіта-політтехнолога Андрія Володимировича Золотарьова, але ми цього робити й не збираємось. Ми вам показали лише малу частку того, ким є ця людина та чого насправді варта його писанина, яку він називає голосно «стаття журналіста».

У своїй статті, якщо її можна так назвати, пройдисвіт-політтехнолог Андрій Володимирович, не знаючи людей, називає їх поганими словами, не забуваючи повісити ярлик «сепаратист». При цьому сам пан Золотарьов працює на сепаратистів з політичної партії «Опозиційний блок» і допомагає своїми виступами і написанням статей розпалювати протистояння всередині країни.

Ось і думайте після цього самі, хто дійсно є справжнім патріотом та героєм!