Комунальне підприємство «Новомосковськтеплоенерго» за цей рік подало в суд на боржників 176 позовів за допомогою депутатів від ВО «Батьківщина»

Дуже часто при обговоренні питання заборгованості населення Новомосковська за комунальні послуги сипляться звинувачення в бездіяльності керівництва Новомосковської тепломережі.

Як же власне КП «Новомосковськтеплоенерго» бореться з боржниками?

Оскільки у нас правова держава, то цілком природно, що основний спосіб боротьби – це подача позовів до судів.

За інформацією КП «Новомосковськтеплоенерго», за допомогою депутата Новомосковської міської ради сьомого скликання від ВО «Батьківщина» Миколи Козлюка в 2018 році підприємство подало в суд на боржників 176 позовів на суму понад 2,5 млн. грн. Нагадаємо, що депутати Новомосковської міської ради від ВО «Батьківщина» Дмитро Резніченко, Олександр Мірошник і Микола Козлюк знайшли порозуміння з народним депутатом України від «Блоку Петра Порошенка» Вадимом Григоровичем Нестеренком. В результаті знайденого порозуміння зазначені депутати від «Батьківщини» почали брати участь у закритих сесіях на хлібозаводі №11 пана Нестеренка.

Депутати від ВО «Батьківщина» Дмитро Резніченко та Микола Козлюк з радістю запропонували пану Нестеренку та його оточенню свої послуги з «вибивання боргів» за тепло з боржників.  До того ж депутат від «Батьківщини» Микола Козлюк, у розпорядженні якого є юридична фірма «ВАШЕ ПРАВО», отримав від КП «Новомосковськтеплоенерго» оплачуване замовлення на підготовку позовних заяв для подальшої подачі в суд на мешканців міста, які мають з тих чи інших причин борги по оплаті за використане тепло. Не залишився осторонь і керівник Новомосковського міського відділення ВО «Батьківщина» Дмитро Резніченко.  З 1 листопада поточного року депутат-батьківщинець був призначений заступником начальника з економіки КП «Новомосковськтеплоенерго». І в даний момент два депутати від ВО «Батьківщина» на комунальному підприємстві «Новомосковськтеплоенерго» займаються тим, що «вибивають» борги з тих жителів міста, які опинилися в складному матеріальному становищі завдяки уряду України й не можуть вчасно платити за тепло в своїх оселях.

Депутат та голова Новомосковської ВО “Батькивщина” Дмитро Резніченко

Депутат від ВО “Батькивщина” Олександр Мирошник

Депутат від ВО “Батькивщина” Микола Козлюк

 

У 22 випадках на суму 330 тис. грн суд відмовив КП «Новомосковськтеплоенерго» через неправильне складання позовних заяв й неправильний підрахунок суми заборгованості, а також за необґрунтовану пеню.

98 справ знаходяться на розгляді, а в 56 випадках КП «Новомосковськтеплоенерго» вийшло переможцем, увійшовши в змову з суддями Новомосковського міськрайонного суду, на суму заборгованості 780 тис. грн.

Після залякувань на предмет опису й відбирання квартир та особистих речей деякі жителі міста Новомосковська, що мають борги за тепло, добровільно ліквідували заборгованість на суму 337 ​​тис. грн.

На інших жителів КП «Новомосковськтеплоенерго» за допомогою юридичної фірми Миколи Козлюка «ВАШЕ ПРАВО» передало документи у виконавчу службу для примусового стягнення боргів. Виконавча служба, зважаючи на скрутне становище містян, стягнула аж 0 (нуль) гривень на користь КП «Новомосковськтеплоенерго»!

Нуль гривень за вирахуванням часу й судового збору. Але варіантів немає! КП «Новомосковськтеплоенерго» спільно з Миколою Козлюком та його юридичною фірмою «ВАШЕ ПРАВО» і надалі будуть вибивати борги з жителів міста, які, виходячи з вкрай важкої ситуації в Україні, не в змозі повноцінно і вчасно сплачувати за тепло, якого і так немає !