Нардеп-сепаратист Олександр Вілкул у Дніпрі провів “сходку” колишніх регіоналів

30 листопада 2018 року у Дніпрі пройшов партійний з’їзд “Опозиційного Блоку”.

Участь у збіговищі взяли представники Новомосковського та Дніпровського осередків партії –  близько ста колишніх регіоналів.

Головуючим на з’їзді виступив віце-прем’єр часів Януковича, сепаратист Олександр Вілкул.

 

Зазначимо, що традиційно – навіть у колі однопартійців – народного обранця оточували з десяток “тітушок”.

Також захід охороняли поліціянти Петра Порошенка, а присутніх навіть обшукували з службовими собаками та спецпристроями.

Місто Новомосковськ представляли скандальні особи: Олександр Іванов – колишній регіонал, та Олексій Фрейдин – людина нардепа-рейдера Вадима Нестеренка.

Під час виступу нардеп Вілкул говорив виключно російською мовою та одразу повідомив про те, що “Опозиційний блок” братиме участь у президентських виборах і його в цьому підтимує діючий президент Петро Порошенко.

Він заявив, що офіційного кандидата оберуть на всеукраїнському партійному з’їзді у середині грудня 2018 р.

Проте натякнув, що скоріш за все це буде саме він – Сашко Вілкул.

“Повірте мені, все буде нормально. Якщо оберуть мене, то я скасую підвищення тарифів, буду “трахати” українських патріотів та український народ й оці геноцидні соціальні експерименти, які називають реформами”, – заявив сепаратист Олександр Вілкул.

Нардеп Олександр Вілкул, який до слова має мільйонні статки (дорогі автівки, годинники та антикваріт) і наразі підозрюється у розкраданні бюджетного майна, протягом усієї зустрічі називав українців жебраками й біомасою, та бідкався про зубожіння нації.

“За останні роки Україна перетворилася на країну жебраків. Половина населення виїхала, а ще половина – вимерла” – зазначив Сашко Вілкул, не уточнюючи, як бути з тими, хто лишився.

Також нардеп неодноразово хизувався тим, що займав високу посаду віце-прем’єра за часів Януковича та знищював бізнес в Україні, працюючи на донецького шапкокрада “якісно та сумлінно”.

” Я вважаю, що п’ять років тому ми жили в нормальній країні. Розвивалися, бачили майбутнє та мали умовну стабільність. Сьогодні тут жити неможливо” – переконаний народний обранець Сашко Вілкул.

Народний депутат -сепаратист Олександр Вілкул намагався перед присутніми виправдати свого батька – очільника Кривого Рогу Юрія Вілкула, через діяльність якого, у місті зірвався опалювальний сезон. Утім, заслугу старту подачі тепла приписав особисто собі, а не мерії чи київській владі.

Потім присутні, по його команді, засудили Томос для Української помісної церкви, декомунізацію, та воєнний стан, на чому і розійшлися, незабувши  наприкінці випити та закусити.