Не бачитиме Тимошенко перемоги, як власних вух!

Нещодавно, перебуваючи в столиці, наближена до табору Петра Порошенка людина розповіла мені плани Петра Олексійовича на найближчу виборчу кампанію 2019 року, а саме щодо поста Президента нашої країни.

Як мені стало відомо від співрозмовника, Петро Олексійович на майбутніх виборах цілком впевнений у своїй перемозі та надто з цього приводу не переймається.

Петра Олексійовича зовсім не бентежить той факт, що у нього катастрофічно падає рейтинг, а у його опонентів цей самий рейтинг зростає щогодини.

У момент розповіді я перебив свого співрозмовника:- У Петра Олексійовича фактично немає шансів стати Президентом України вдруге. Громадяни України йому не вірять, великі бізнесмени чекають не дочекаються, коли Петра Порошенка скинуть, і вони нормально житимуть. Та й жителі нашої країни в такому ж самому очікуванні! Але мій співрозмовник, вислухавши, засміявся і сказав:- Ти що думаєш, Тимошенко буде наступним Президентом України?!- Мабуть так, у неї рейтинг вище. Їй люди вірять більше на тлі того, що Порошенко обіцяв, але не зробив. Та й сильно розчарувалися люди у Петрі Порошенку.

– Так-то воно так, ось тільки перемогу Тимошенко ніхто віддавати не буде!- Чому ж? Якщо вона переможе на майбутніх виборах, то вона стане наступним Президентом нашої країни.- Не зовсім так! Вона, можливо, що і переможе, ось тільки умовно! У Петра Олексійовича вже давно сформовані виборчі штаби в усіх містах. Його люди готові очолити виборчі комісії в округах, і вони ж готові «правильно» порахувати голоси виборців.

– Мені щось не віриться. Юлія Володимирівна так просто свою перемогу не віддасть!- Віддасть, під тиском держдепу США –  віддасть. Тимошенко піде у пошуках справедливості в суди, а суди, як ми всі знаємо, вже давно під Петром Олексійовичем. Там вона надовго застрягне. Держдеп викличе її до себе, як це було з усім відомим паном Коломойським, поговорить – і все!

– Як все?- Так, все. Вона більше не буде брикатися і змириться зі своєю долею бути завжди другою.- Цікава інформація, але не думаю, що Юлія Володимирівна в черговий раз так просто віддасть свою перемогу. Але спасибі за інформацію.

Шановні друзі! Мені складно сказати, наскільки достовірною є надана мені інформація. Але те, що вона має право на життя – це факт!  Буквально всі непідконтрольні пану Порошенку ЗМІ пишуть і говорять про те, що Юлія Володимирівна Тимошенко є лідером у передвиборних перегонах за пост Президента України.  Практично всі незалежні від Порошенка ЗМІ стверджують, що наступним Президентом України стане Юлія Володимирівна Тимошенко. Особисто я не проти, от тільки після отриманої інформації у мене з’явилися сумніви, що Юлії Володимирівні дадуть скористатися і насолодитися своєю перемогою.

 

Наша країна втомилася від корупції, війни, брехні і пограбувань.  Я гадаю, що прийшов час замінити Петра Олексійовича Порошенка на гідну для України кандидатуру, але я особисто не вважаю, що кандидатура Юлії Володимирівни Тимошенко підходить.  Утім, нам всім потрібно зробити свій вибір, і яким він буде, ми з вами побачимо в найближчому майбутньому!

Слава Україні!          

Костянтин Огій