Власники автотранспорту, Порошенко та його оточення зробили з вас йолопів!

Український народ голосно заявляв і заявляє, що він народ гордий і непохитний.

Українці показали бандитській владі Януковича, що у народу України є честь і гідність!

Народ України прогнав Януковича і його банду, провівши «Революцію гідності» на Майдані й там же вимагав людського ставлення, гідну заробітну плату та низькі тарифи.

Ми з вами всі ці вимоги чули від протестуючих, бачили на плакатах, один з них всім запам’ятався, врізавшись міцно в пам’ять: «Зрозумійте нас, задовбало».

Ви пам’ятаєте цей напис?

Через кілька років після так званої «Революції гідності» вже нові правителі України в особі Петра Порошенка, Арсена Авакова та Арсенія Яценюка (а нових правителів привели до влади саме учасники «Революції гідності»), почали нещадно підвищувати тарифи на газ, воду і пальне.

Більшість працездатного населення щодня тисячами залишає Україну, й при цьому ніхто не кричить, що його задовбало. Шановний український народе, а хіба систематичне підвищення ціни на газ вас не задовбало?! Ще недавно ви, так би мовити, сміялися з так званих «євробляхерів», а тепер посміємось з себе! Саме так! Гідний український народе, посмійся на собою!
Депутати Верховної Ради прийняли законопроект № 8487 «податок на старі автомобілі», який відразу ж після прийняття Верховною Радою був підписаний президентом Петром Порошенком, якого ви ж і привели до влади.  Так ось, цей закон передбачає транспортний податок на машини, старші за 5 років. Ви хочете знати, яким буде цей податок? Треба зазначити, що податок у розмірі 25 тисяч гривень залишиться, їх так і будуть сплачувати власники так званих «елітних» автомобілів.

Податок на автомобілі, які старші за п’ять років, будуть розраховувати за спеціальною формулою, розробленою Кабінетом Міністрів України.Формула:

Ставка = Ставка базова х К двигуна х К віку х К екологічний Пропонуємо розглянути дану формулу детально: Якщо ваше авто на бензині, то базова ставка – 200. Якщо на дизелі – 300.Коефіцієнт двигуна – це об’єм двигуна, розділений на 1000 куб. см.Коефіцієнт віку – вік автомобіля мінус п’ять.Екологічний коефіцієнт залежить від відповідності автомобіля екологічним стандартам:Євро-2 і нижче – 4;Євро-3 – 3;Євро-4 – 2;Євро-5 – 1,5;Євро-6 і вище – 1. Податок на старі автомобілі в УкраїніСкільки ж нам доведеться платити?Наприклад, якщо ваш автомобіль на бензині з двигуном 2200 см³ і йому йде вже шостий рік від дати виробництва: Перші п’ять років власник автомобіля може не платити, а щойно настане шостий рік – прийде платіжка на суму 660 гривень. І щороку цифра буде збільшуватися. На сьомий рік – це вже буде 1320 грн. Дизельні автомобілі обійдуться ще дорожче. Наприклад, авто віком в 10 років з об’ємом двигуна 3000 см³ обійдеться власнику в 9000 гривень щороку. З двигуном на 1000 см³ – 3000 грн.

З огляду на те, що середній вік автомобілів в Україні 20 років, суми податків будуть набагато більші. За старий автомобіль на бензині 19-и років з двигуном 1300 см³ доведеться щороку платити 10 920 гривень. Тепер ми пропонуємо вам, шановний народе України, з гідністю, як то кажуть, пореготати, от тільки незрозуміло з кого. 2019 рік не за горами. Власники автотранспорту, готуйтеся сплачувати податок на свій автомобіль. Слава Україні!