Ми вітаємо з днем Революції Гідності заклятого регіонала-зрадника Бориса Мазура

У чергову річницю Революції Гідності ми не можемо не згадувати про тих, хто служив злочинному режиму Януковича, про тих, хто спонсорував і возив на «Антимайдан» «тітушок» з Новомосковщини.

У Новомосковському районі відповідальним за фінансування, доставку й харчування «тітушок» на «Антимайдані» був чинний народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Григорович Нестеренко. А виконавцем був голова Новомосковської районної державної адміністрації регіонал Сергій Горошко.

У місті Новомосковську за «тітушню» відповідав секретар Новомосковської міської ради шостого скликання Борис Васильович Мазур, він же був керівником фракції Партії регіонів у міськраді. Про Бориса Васильовича Мазура можна довго говорити та розповідати. Ця людина є земляком чинного президента України Петра Олексійовича Порошенка. До слова буде сказано, саме Петро Олексійович допоміг своєму земляку Борису Мазуру після Революції Гідності балотуватися в депутати Новомосковської міської ради сьомого скликання.

А коли Борис Мазур з гіршим результатом провалив свої ж вибори в Новомосковську, ми так розуміємо, що саме Петро Олексійович Порошенко допоміг Борису Мазуру очолити Управління виконавчої дерекції фонду соціального страхування України Дніпропетровській області.

Тобто Борис Васильович Мазур після того, як служив вірою і правдою, приймаючи на сесіях Новомосковської міської ради потрібні рішення для злочинної влади Януковича, отримав чудову посаду від Порошенка і тепер, сидячи у теплому місці, продає путівки на курорти за заниженою ціною наліво й направо. Ви хочете запитати, а що, земляк Бориса Мазура Петро Порошенко не знав, що Борис Васильович возив з міста Новомосковська спортсменів на «Антимайдан»?!

Ну, звичайно ж, Петро Олексійович про це знав і зараз не забув! Ми вам скажемо навіть більше: діючий президент України Петро Олексійович Порошенко знає про те, що в розпал Революції Гідності пан Мазур, який був секретарем Новомосковської міської ради від Партії регіонів і керівником фракції Партії регіонів при міськраді, підготував рішення, зібрав депутатів і змусив їх проголосувати за те, щоб злочинна влада Януковича розігнала Майдан і застосувала фізичну силу. Це рішення досі гуляє в Інтернеті та зберігається в архіві Новомосковської міської ради.

І це ще не весь послужний список і досягнення земляка Петра Олексійовича Порошенка! Напередодні початку війни на Сході Борис Васильович спільно з керівником Новомосковської міської організації Партії регіонів Вадимом Григоровичем Нестеренком збирав депутатів в ДК «Металургів» і проводив з ними агітаційну роботу про те, що «хунта» захопила Київ і зараз проводить захоплення Донецької та Луганської областей, і що депутати повинні фінансово допомогти жителям зазначених областей, а так само всім тим, хто протистоїть «хунті».

На наш жаль, Служба Безпеки України відмовилася перевіряти даний факт, а тим більше притягати до відповідальності Мазура та Нестеренка. Нестеренко ж, за наданою нам інформацією, будучи керівником НГОПР і бізнес-партнером скандального сепаратиста Олександра Вілкула, відправляв машини з продовольством до «ДНР». Даний факт СБУ теж відмовилася перевіряти, тому що на момент надання цієї інформації Вадим Григорович балотувався в депутати Верховної Ради від «БПП», а Борис Мазур допомагав йому під час передвиборчої кампанії.

Ось і робіть висновки, шановні патріоти, жителі нашої країни, кого ви привели до влади і хто керує Україною! Після Революції Гідності регіонали, відсидівши у кущах і під дахом Петра Олексійовича Порошенка, піднеслися, отримали теплі місця й надалі продовжують вести свою підривну діяльність, руйнуючи нашу країну зсередини!