З КОМПЕТЕНТНИХ ДЖЕРЕЛ ПРО ВЖЕ СПЛАНОВАНІ ПРОВОКАЦІЇ

Я ТАК РОЗУМІЮ, ЩО КУБЛО ЗАВОРУШИЛОСЬ?

Політичний непотріб разом з “Кіпріотами” , маргіналами та песвдо патріотами об*єднують зусилля в боротьбі проти Максима Голосного 

Саме з 10.12. 2018 старує ПОТУЖНА БРУДНА ІНФОРМ КОМПАНІЯ.

Ім*я Голосного в найкоротший час треба смачно залити будь яким брудом.

1. Для цього в будь який спосіб зірвати завтрішню спільну прес-конференцію з НАК Нафтогазом України.
Тому як саме завтра мають бути надані докази тісної співпраці “кіпрських офшорів” з компаніями з РФ.

2. Також як найшвидше почати вішати йому клеймо агента Кремля. (для цього вже замовили та розмістили відповідний матеріал про Максима Голосного на сайті ” РИСИ” – офіційний сайт зовнішньої розвідки РФ на хвилиночку !!! – https://riss.ru/events/2105/…. Все це вже зроблено для того, щоб в людях які прагнуть рішучіх змін на краще посіяти сумнів на самому початку.

3. Треба віднайти будь якого “потерпілого корупціонера” з числа тих , кого Голосний пачками посилав під три чорти починаючі з 2015 року, і зробити з нього жертву 

(поки домовилися лише з одним таким “потрепілим” на прізвище Набоков !?!)

Слід показувати виступи таких “потерпілих” які мають чітко казати, що Голосний їх обдурив або кинув. (дуже потрібно клеймо ШАХРАЯ) Також необхідно повторно направити до сільради ДЕРЖАУДИТ , щоб нарити бодай яку доказову базу.

Зраду як не дивно погодилася розганяти сволота з числа маргіналів та псевдопатріотів,які має якісь свої особисті рахунки .

P.S

Отримавши таку інформацію, я просто не маю права тримати її у собі, тим більше, що вона підкріплена цілою низкою доказів . Те , що староформатні політики разом з “кіпріотами” та маргіналами вирішили йти у наступ – цілком вірогідно і прогнозовано.

В разі розгортання такого сценарію просто концентруйте свою увагу виключно на доказах ЗРАДОФІЛІВ! Бо у нас в селі такий сценарій давно не працює і з самого початку таких розмов навіть люди похилого віку дразу питають – А ДОКАЗИ ДЕ??? 

Максим Голосной