ЦАРСТВУЙ, ЛЁЖА НА БОКУ! (ну майже за О.С.Пушкіним)

Здатності Вадима Нестеренка маніпулювати громадською думкою можна позаздрити. Це ж треба: на роботі у Верховній Раді практично не з’являється, але як тільки там приймуть щось таке, що стосується нашого регіону, він уже взахльоб коментує на кшталт тов. Бивалова з комедії “Волга-Волга”: “Благодаря МОЕМУ чуткому руководству!»


Так само й щодо обласного бюджету – це, мовляв, я домігся (надавив, примусив, запропонував, випросив тощо). Без сумнівів, навіть сонце над Новомосковськом встає, бо про це з небесним світилом домовився нардеп Нестеренко.

Можна довго і красиво розповідати перед телекамерами про власні заслуги, але від фактів нікуди не дінешся.
Ось, наприклад, наш обранець запевняв, що двома руками виступає за децентралізацію і передачу повноважень на місця. Але потім за законопроекти щодо податкової реформи та реформи міжбюджетних відносин Вадим Нестеренко не голосував.

Заявляє про шкоду корупції для країни, але не приходить в залу ВР, коли там голосують за зняття недоторканності з тих його колег, кого підозрюють у мільйонних махінаціях. Та воно й не дивно, бо такі самі порядки і в Новомосковській владі: Юрія Карачевцева, двічі засудженого за корупцію, не звільняли з посади, аж поки прокуратура не обурилася.
Якщо ви захочете дізнатися, якої думки Вадим Нестеренко щодо членства України в ЄС та НАТО, ви не дізнаєтеся. Бо він не прийшов на роботу, коли обговорювали і голосували це стратегічне для країни питання. Не має власної думки?
Ми обурюємося, коли дізнаємося, якими сумами посадовці крадуть бюджетні гроші через недоліки закону «Про публічні закупівлі». Але на голосування про внесення змін до цього закону наш нардеп не приходить. Навіщо, якщо у Новомосковську Prozorro і так працює без збоїв, а переможцями тендерів стають фірми, які «удовлетворяют»?

Ми проаналізували голосування народних депутатів за найважливіші, найрезонансніші законопроекти в листопаді. Звичайно ж, усі їх Вадим Нестеренко проігнорував.

Отже, в листопаді голосували за внесення змін до Податкового кодексу щодо перегляду ставок податків і зборів, про внесення змін до Бюджетного та Митного кодексів, про оподаткування акцизним податком легкових автомобілів, про регулювання містобудівної діяльності, про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини, про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні, про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Березкіна С.С., про шляхи подолання епідемії туберкульозу в Україні, про протимінну діяльність, про залізничний транспорт і багато інших законопроектів.

Про що можна говорити, якщо Вадим Нес­теренко не прийшов навіть, коли приймали Державний бюджет України на 2019 рік! Зате неодмінно вичитає рядки, які там стосуються Новомосковська, і скаже, що це ВІН!

Прикро, що у нашого обранця є якісь важливіші справи, хоча обирали його якраз для того, щоб він приймав закони, а не переймався лише власним бізнесом.
«Сказка — ложь, да в ней намёк! Добрым молодцам урок». .С.Пушкин
ЦИТАТА В ТЕМУ:
«Думайте, чи ви й правда готові віддати владу тим, хто байдикує й навіть на роботу не ходить?»