Леонід Матвієнко, коли був депутатом, часу не гаяв!

Цього разу мова піде про депутата Новомосковської міської ради п’ятого, шостого та сьомого скликань, який марно часу не гаяв, магазини відкривав і міську земельку до рук прибирав.

Коротка довідка: Леонід Іванович Матвієнко, житель мікрорайону Кулебівка, в 90-х займався незаконним виготовленням майонезу на кулебівській яйцебазі.

Потрібно віддати належне Леоніду Івановичу: у майонезі, який він виготовляв, не було ані краплі молока.

Також на цій базі Леонід Іванович із подільниками розводив горілку-катанку, шампанське та інші «стрьомні» продукти, які вбивали наших городян.

Ставши депутатом, Леонід Іванович потихеньку, не поспішаючи, відкрив магазини на Кулебівці, Животилівці та у місті.  Ось тільки ми не володіємо інформацією, чи продає він у своїх магазинах ту продукцію, яку підробляє.

Матвієнко задарма в депутати не ходить.

З кожним походом у депутати виторговує він собі нову земельну ділянку.

І так йому належать, як то кажуть, найходовіші земельні ділянки в нашому місті.

Перша ділянка – біля третьої школи. Цю ділянку він отримав за те, що не піднімав свій бичачий хвіст на мера Віктора Літвіщенка.

Другу ділянку на Воронівці під забудову житлового будинку Матвієнко отримав від мера Сергія Мороза за те, що допоміг йому втриматися при владі.

Матвієнко бігав до депутатських груп Світлани Коротич і Костянтина Пузиря, просив, щоб ті дали Морозу останній шанс і не виносили на сесії недовіру тупому меру Сергію Морозу. Отримавши ділянку до кінця свого депутатства, Матвієнко пішов війною проти свого нерозлучного друга Мороза, знаючи, що той більше ніколи не буде мером міста Новомосковська.

При цій владі Леонід Матвієнко теж марно часу не гаїть. А за те, що бере участь у закритих сесіях міськради на хлібозаводі №11 нардепа Нестеренка і голосує так, як йому вказує цей нардеп, Матвієнко отримав земельну ділянку перед старим хлібозаводом по вул.  Сучкова біля старого МРЕВ.

Вказані нами факти можна легко перевірити на сайті міськради, переглянувши усі рішення по землі.

Леонід Іванович Матвієнко по своїй натурі є хитрою й підлуватою людиною.

Хоч він себе позиціонує як порядна та щедра людина, але не забуває за свою щедрість отримати нову земельну діляночку або поставити новий магазинчик, назвавши «Сім’єю» або «Обжора».

Та й порядним його складно назвати: роблячи підроблені майонези, горілку, шампанське, він труїв нас з вами і тут же говорив, що він чесний і порядний.

Свого часу, щоб його не чіпала та не перевіряла податкова інспекція, він закрутив роман з начальницею, поїв, дарував подарунки, займався з нею сексом.  А коли вона пішла з посади, Леонід Іванович тут же перестав її трахати і дарувати їй подарунки, й розпочав обходити нову начальницю. Ось такий він, донжуан Леонід Іванович.

За нашою інформацією, у Матвієнка є діти на стороні, від яких він відмовився та навіть не допомагає їм фінансово, вважаючи, що у нього грошей мало, і йому не вистачає на його офіційну сім’ю.

До слова буде сказано, що маючи роман на стороні з молодою дівчиною, Леоніду Івановичу довелося за хороший секс купити їй квартирку і зробити недешевий ремонт.

І це все відбувалося в той час, коли його дружина, мати його дітей, працювала не покладаючи рук у магазині, намагаючись заробити на сім’ю та підняти сімейний бізнес.

У даний час Леонід Іванович Матвієнко є представником політичної партії «Зелені України».  Завдяки йому «зелені» потрапили до міськради.

До «зелених» Матвієнко побував у багатьох політичних силах.  І коли розумів, що від них нічого вигідного не отримає, він їх залишав і переходив до іншої в надії, що ще щось отримає від партії.

У даній статті ми коротко описали, хто такий Леонід Іванович Матвієнко, і що він із себе представляє!

Далі ми опублікуємо детальну інформацію з наданням фактів і документів.