Теплі сніжинки у серці матусь

Не має нічого кращого як бачити щасливі дитячі оченята. Зимові свята, зустріч із Святим Миколаєм і звичайно подарунки є однією з причин радості діток. 


16 грудня, напередодні свята Миколая, на абонементі центральної міської бібліотеки в рамках засідання «Школи щасливої родини» відбулася новорічна казка «Теплі сніжинки у серці матусі» та грандіозна зустріч із самим Святим Миколаєм. Чекаючи свята, діти разом зі своїми батьками, бабусями зібралися у великій залі. Перед його появою ведучі заходу – провідні бібліотекарі абонементу Тетяна Коряк, Ірина Уханова та я – психолог Світлана Шубна провели дітям цікаві конкурси, загадки. Були і творчі завдання, де діти, закидаючи сніжки в зачаровані відерця, змагалися на влучність; а із зав’язаними очима уявляли небезпечний похід по скелястим горам та біля бурхливої ріки. Всі маленькі гості свята з легкістю впоралися із завданнями ведучих під веселу музику та пісні і отримали презенти. Не залишилися осторонь і батьки: конкурс на створення новорічної ялинки перетворився на колективну родинну творчість, а кожний витвір сімейного мистецтва залишиться на абонементі, як згадка про талановитих дітей, батьків, бабусів і просто читачів нашої бібліотеки. А завдяки нашому фотографу, журналісту – завідуючій відділом обслуговування Анастасії Дьяковій ви зможете на фото, творчих доробках відчути наше свято.

Також діти мали змогу написати листа самому Святому Миколаю та власноруч вкинути його в спеціальну скриньку, яка обов’язково дістанеться адресата.
І ось настала довгождана мить… Несподівано зазвучали дзвіночки, почулися важкі кроки і з-за книжкових рядів з’явилася срібна борода, ласкава усмішка, а згодом і весь Святий Миколай у яскравому зимовому вбранні із мішком за спиною. До речі, з цією роллю блискуче впорався викладач відділу духових інструментів школи естетичного виховання імені М.Бровченка Віталій Половинко (але ми нікому не скажемо, то був справжній Миколай!).

Що тут почалося… Ще запальніші хороводи, ще гучніші святкові пісні. Головний гість запропонував малечі і свої конкурси, а потім діти із радістю поділилися з Миколаєм своїми талантами – хтось заспівав святкову пісеньку, хтось розповів віршик. І от тут перед глядачами нарешті постав він – довгоочікуваний мішок із подарунками. Щирим радощам дітей не було меж, адже малеча отримала подарунки від Святого Миколая.

Хай в ці різдвяні й новорічні свята з кожним трапиться маленьке диво, хай світяться від щастя очі, хай душа буде наповнена добром і натхненням. А краще не тільки в свята, а й кожного дня протягом всього наступного року.
З повагою, психолог Світлана Шубна.