Закінчився ще один розгляд справи за позовом партії “Опоблок” до наново сформованої Новомосковської районної виборчої комісії

Шановні друзі! Сьогодні біля 21.00 18.12.18 закінчився ще один розгляд справи за позовом партії “Опоблок” до наново сформованої Новомосковської районної виборчої комісії, яка всупереч саботажу з боку Новомосковських районних чинуш створила Черкаську територіальну виборчу комісію з метою все ж таки продовжити виборчий процес в наших містечках. Суддя Кучма відмовив у позовних вимогах у повному обсязі. Боротьба за наше спільне майбутне триває.

Хочу також написати про наболіле:
З кожним переможним кроком, що наближає нас до нашої мрії: розпочати нарешті складний процес виходу з невирішуваних проблем наших містечок, все більше відкривається у повній своїй красі ця страшенна гідра, яка сплела в собі корупцію, брехню, воруватість, лицемірство та повну цинічність та байдужість до людей. А ще разом з цим відкриваються все нові і нові продажні Іуди, які готові продатися за тарілку з чечевичною похльобкою.

Проти команди людей що два роки працюють на громаду та намагаються протистояти баблу і адмінтиску Нардепа включається чорнильна машина, а ще різні там Макари які дістають з рук адвокатів Маміної рішення судів, якими намагаються розмахувати тіпа вони до цього мають якесь відношення і щось заслужили.
Де зараз Макар? Нема. Тому що хазяїва не скинули йому таке рішення. Не так суддя виніс рішення як потрібно було.

Шановна громадо! Їх зброя це брехня і перекручування. Не вірте, не ведіться на брехливі звинувачення. Просто вже близько той час, коли ненажерливих свиней відтягнуть від бюджетного корита. Як вони будуть ремонтувати площі за 140 млн???