Брехливі рупори Новомосковської влади

Ще не так багато минуло часу і всі пам’ятають, як цим літом в саму спеку відключали Новомосковськ від водопостачання за борги міського водоканалу перед «Дніпроводоканалом». Начальника тоді відсторонили від обов’язків, а всіх собак спустили на першого заступника мера Карачевцева та всю Партію Зелених, які справді намагалися запобігти таким відключенням води в м.Новомосковську. На підприємстві була створена комісія, яка надала свої висновки міськвиконкому,а виконком за результатами роботи цієї комісії визнав роботу водоканалу незадовільною. Результати роботи комісії 19.09.18р. оприлюднили на сайті КП «Новомосковськ водоканал» у відкритому доступі.

На цій комісії була присутня і «заказна писака» Ксенія Белоус-Дзегарницька, а її К0 Жадан І. був членом тієї ж комісії.

А що тепер скаже ця «заказна писака» на ці папери, які вийшли в світ від керівництва профсоюзу водоканалу? Виявляється, за підсумками обласного смотру серед підприємств ЖКГ, КП «Новомосковськ водоканал» отримало такі результати: за 2 квартал 2018 року – 1 місце ( серед підприємств всієї області!) ось документ ( див. перші три фото нижче):
за 3 квартал 2018 року – 3 місце : (див.фото 4,5,6 нижче)
Так може все це робилося штучно, відключення води цілому місту в саму спеку, щоб змінити «незручного» керівника водоканалу?

Новий очільник водоканалу приступив до обов’язків, здається, в першу декаду вересня. Але що цікаво? Саме він подає разом з головою профкому підприємства до області дуже гарні результати роботи водоканалу, що навіть немає та не було скарг на роботу підприємства ( ось цей документ, див.фото 7 нижче ( п.8 «Отсутствие жалоб на качество услуг» – мовою оригіналу):
А як же мітинги, хвиля народного гніву біля водоканалу та під будівлею виконкому в липні-серпні цього року, зрежисовані деякими так званими, громадськими активістами ( за що вже отримали від влади заохочення – посаду керівника «Спорт для всіх»)? Це виявляється, люди не скаржилися на роботу водоканалу, а судячи з цих документів, вітали водоканал за гарні показники роботи! Так друзі, всюди брехня нинішньої влади міста. А саме цікаве, що за такі гарні показники роботи керівництво КП «Новомосковськ водоканал» ще і премії одержує, як рекомендовано в вище приведених документах, в розмірі 40% посадових окладів за третє місце та 60% – за перше місце.

Про те, що все це було замовленою компанією, рупором якої була «заказна писака» Дзегарницька, свідчать ще й такі документи. Ось результати роботи комісії так званого «службового розслідування», протокол якого було оприлюднено на сайті водоканалу 19.09.18р. ( текст див.нижче фото 8,9):
Однією із причин погіршення фінансового стану підприємства зазначені в Протоколі комісії є членські внески «Укрводоканалекологія» і далі у висновках комісії вказано: «Вжити заходів щодо недопущення в подальшій діяльності недоцільних витрат». Зверніть увагу, що цей Протокол був складений 19 вересня і новий керівник КП «Новомосковськ водоканал» був головою цієї комісії з проведення службового розслідування. А вже через 2 дні, 21.09.18р. з КП «Новомосковськ водоканал» виходить документ такого змісту ( лист з проханням прийняти водоканал до нової Асоціації, див.фото 10)

Тобто, в Протоколі комісії зазначено, що членські внески призводять до погіршення фінансового стану підприємства і в подальшому необхідно вжити заходів щодо недопущення таких витрат. А вже через 2 дні підприємство укладає договір з новою Асоціацією ( членські внески до якої дорожчі, ніж були в Асоціації «Укрводоканалекологія» при старому керівництві). Ось укладений договір, див. нижче фото 11,12)
Знов брехня! Шила в мішку не сховаєш.
Цікаво , і як тепер на все це відреагує «заказна писака», яка була присутня на тій комісії?
А громада Новомосковська, сподіваємося, зробить правильні висновки, адже вибори вже не за горами.